Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg inkább örüljek, hogy...

Tényleg inkább örüljek, hogy a sazomszéd szereti a kutyám?

Figyelt kérdés

Nem foglalkozik a saját két kutyájával, de az enyémet egész nap tudná nyaggatni.

Az övéi láncon, sose viszi sétálni, néha megsimogatja őket, de ennyi.

Nekem meg amióta van kutyám folyton hívogatja a keríytéshez, beszél hozzá, hogy "jajj de széééép vaaaagy!" sőt ez nem lenne gond, de mikor foglalkozok vele, játszok, vagy tanítanám, és a kert másik végéből hívja a kerítéshez, na az nagyon idegesít!

Egyszer megyek a kertbe, addig kajált, és leszólít a szomszéd, hogy hol a kutya.

Moindtam, hogy most eszik... Erre elkezd neki kiabálni -.-'


Mondták mások, hogy inkább örüljek, hogy nem leszúrni akarja, de akkois! Miért az én kutyámat akarják szeretgetni, meg babusgatni, a sajátjukat meg le se sz*rják?



2013. júl. 30. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Na igen. Van a két véglet. Ez és azok, akik mérgezik a szomszéd kutyáját... egyik se jó, sőt! Nagyon idegesítő tud lenni a te helyzeted is. Sajnos nem tudom mit lehetne vele kezdeni, mert az ilyen idiótának úgyse tudod megmagyarázni, hogy miért ne "nyaggassa" a kutyádat.


Egyébként azért, mert a tied az új, a másé, sokkal érdekesebb... A mi szomszédunknak meg megvan kötve a kutyája, aztán nemrég hoztak egy kölyköt. A kölyköt imádják (még!), a másiknak meg löknek egy kis kaját. Sajnos sok ilyen van :(

2013. júl. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Ne örülj. Én a helyedben biiztosan rászólnék, hogy a saját kutyáival törődjön inkább, akiknek tiszta kínzás lehet minden nap láncraverve szenvedni, inkább őket vigye sétálni, vagy labdázzon velük a kertjében, rólam meg az én kutyámról viszont akadjon le.
2013. júl. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Roppant egyszerű, de az jutott eszembe, csupán azt szeretné elérni, hogy szabadon mászkálhasson a kertetekben, ne kelljen tartania a kutyátoktól!
2013. júl. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is van benne némi hátsószándék, nem örülj neki.

Az megint más, hogy a szomszéd kutyákat is megsimogatom, ha odajönnek a kerítéshez, vagy kint vannak a kertben, esetleg átmegyünk a szomszédba valamiért (egy idős, mégis fiatalos házaspár lakik ott, és jó a viszonyunk), de amit ő csinál, az már túlzás.

Ha meg megmondod neki, hogy eleged van belőle, akkor félő hogy megmérgezi... az ilyenektől sajnos kitelik.

2013. júl. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet h szándékosan haverkodik a kutyával?

Esetleg a kertedben vagy az udvarodon (vagy a házadban) akar mászkálni este és nem akarja h a kutya megtámadja?

De lehet,hogy csak flúgos.Sajnos sok ilyen ember van.

Az állattartáshoz is engedély kellene....

2013. júl. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zsuzsabazsa ***** válasza:

Szerintem hülye a pasas.

Kérdez meg tőle, miért a te kutyád érdekli és miért nem a sajátjait ajnározza. Kíváncsi lennék mit válaszolna.

2013. júl. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát elég bunkó szegény szomszéd, úgy viselkedik,mintha övé lenne a kutya.Gondolom még nem régóta van ott az eb.Majd megunja,meg a kutya is előbb utóbb.
2013. júl. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!