Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtam a SAJÁT portámon 1...

Találtam a SAJÁT portámon 1 kölyök kutyát, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Reggel arra mentem ki hogy nyűszít valami. Látom a teraszon fent vagy 1 nagyon kicsi kölyök kutya (valamiféle németjuhász keverék). Adtam neki enni , inni és megfürdedtem. Van már 1 kutyám így nem nagyon tudom befogadni körbe kérdeztem erre az embereket de nem kell senkinek. Most mit tegyek? Nem akarom csak úgy kidobni valahova, megölni meg semmiképpen sem. Nagyon sovány , és eléggé fél is az embertől, nem nagyon akar idejönni úgy kell megfogni inkább menekül vagy megbújik.Ti mit tennétek? nagyon sajnálom szegénykét
2013. aug. 1. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

megölni állatkínzás.

ha van a közelbe menhely telefonálj nekik.


plusz/vagy fénykép facebookra hogy talált kutyus ingyen elvhiteő

2013. aug. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Nehogy kitedd! Biztosan van megoldás! Kérdezd meg a menhelyet, tedd ki facebookra, adj fel hirdetést, hogy a kutyus ingyen elvihető! Esetleg vidd el orvoshoz, hogy vizsgálja meg.

Ő biztosan viszonylag pontosan jól meg tudja saccolni a korát, fajtáját. (A mi dokink teljesen ingyen átvizsgálta a talált kutyust) Ráadásul valószínűleg féregtelenítésre is szüksége van. (ne aggódj, ez kölyök kutyáknál rutin, 2 hetes koruktól kell nekik féregtelenítő, kb. kéthetente. Nem drága, 1 tabi 100-110 Ft, és kicsi kutyának nem is kell ennyi)

Ha még picike, nagyon jó esélye van, hogy gazdát fog találni.

2013. aug. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyen helyzetben csak azt tudod tenni, hogy kérdezősködsz, valamint adsz fel hirdetést.

És tényleg nem árt ha beszélsz egy menhellyel. Sajnos arra nincs sok esély, hogy beveszik a kutyust (mert szinte minden menhely tele van) de lehet tudnak segíteni a gazdi keresésében, vagy etetésben stb.

2013. aug. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Holnap elviszem menhelyre , nem tudok mást tenni. Adtam neki enni inni , és 1 fél féreghajtót mert volt még itthon. Sajnálom szegénykét de csak talál majd magánk valami szerethető gazdit.Szerintem megtettem amit lehet.
2013. aug. 1. 20:24
 5/5 anonim ***** válasza:
A menhelyek általában várólistásak,érdemes előtte felhívni őket.
2013. aug. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!