Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet valami baja a kutyunak?

Lehet valami baja a kutyunak?

Figyelt kérdés
Lehet hogy kicsit furi de ez a kutya mindent megeszik az egyik ismerősöm labrador kutyája , de ha eldobunk neki 1 követ megeszi!!! de letettem az asztalra a nyakbaakasztós kulcstartómat,de nem találtam meg csak annyit láttam h a kutya kiköpi a fém részt! lehet ettől baja??
2009. okt. 24. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Úúú, hát sztem nem egészséges, ha mindent megeszik.

Egy idő után lesz tőle baja sztem.

Ha ilyen kajálós, akkor ne hagyjatok olyan dolgokat a közelébe...

2009. okt. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen lesz!Leáll majd a bélmozgása és csak műtéti úton lehet majd megmenteni.Láttam az Animal Planet-en olyat,hogy a kutya megevett egy pelenkát az megakadt a bélrendszerében és a belének egy részét el kellett távolítani.Az mellett,hogy veszélyes egy ilyen műtét még drága is.Ez nagyon komoly dolog!A gazdának meg kellene tanítani a kutyával,hogy ne egyen meg mást csak az ételt.Kérje ki egy kutyakiképző tanácsát!
2009. okt. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy Rotim és kb 3 napig nem tudtuk, h mi baja a kutyának, miért nem eszik, miért bágyadt stb.

Aztán elvittük állatkorházba, megröntgenezték, és miután megműtötték,kiderült, h lenyelt egy 10 cetnis kukoricacsutkát.

És baromi nagy szerencséje volt, h akkor ennyivel megúszta és túlélte., mert nem ebben halt meg.

Szóval igen, lesz baja tőle, nem is kicsi!!!

2009. okt. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat bár ez a kutya mielőtt megette szétszaggatta aa kulcstartót ,de komolyan hülye ez a kutya mert ez még a kezemre is pályázik azt is meg akarja enni meg a gumilabdát stb...
2009. okt. 25. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!