Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Külyökkutya kinél meddig...

Külyökkutya kinél meddig sírt, ha sírt alomból való elhozatal után?

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 22:46
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, meglátjuk, remélem hamar megszeret nálunk..:)
2013. aug. 5. 23:00
 12/16 anonim ***** válasza:
Függ a kutya természetétől, attól, hogy hány hetes és ugye milyen típusú kutya. Ha öleb és állandóan veled van, tuti, hogy nem sír. A miénk nyolc hetesen lett elhozva, első nap volt hiszti, akkor vele aludtam. Másnap már csak akkor volt nyavajgás, ha ki akart menni a lakásból. Persze még most is megy a hiszti két hét után ha kitesszük a kertbe, vagy ha be akar jönni. :) Eddig minden kutyánk abbahagyta a sírást 2-3 nap után.
2013. aug. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem sírt.

11 hetesen került hozzánk, 9en voltak tesók :)


Másik kutyánk 9 hónapos, ő 2 napig sírt, de nem volt tesója :)

2013. aug. 6. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
jelentem végül nem sírt, csak fél6kor kezdte reggel a balhét, ki kellett jönnöm hozzá játszani :). bíztató :). köszi!
2013. aug. 6. 06:16
 15/16 anonim ***** válasza:
Rosszul tetted a balhéra kimenést és játszást. Szépen meg fogja tanulni, hogy kiabálok, jön valaki és játszik velem. Csak akkor menj hozzá, ha csendben van.
2013. aug. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
nem, nagyon is jól tettem, ugyanis egy családban élek, ahol van még rajtam kívül egy db férj, 2 db picur gyermek, és egy másik kutya, és a másik verzió a lett volna, hogy felveri az egész családot :). amúgy persze, de több szempontot kell mérlegelnem.
2013. aug. 6. 14:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!