Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen gyulladáscsökkentőt,...

Milyen gyulladáscsökkentőt, tudok megetetni (itatni) kutyával? Lehetőleg ne szteroid legyen, inkább gyógynövény.

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Majd az állatorvos megmondja!!
2009. okt. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia, a Béres Csepp nagyon jo, van direkt Kutya Béres Csepp, én is szoktam az enyémnek adni annyi csepp kell belöle ahány kilo.Ez minden gyulladásra jö, egy darab kenyére sziktam tenni és pici sonka hozzá észre sem veszi igy...jobbulást
2009. okt. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Bár sokan azt hiszik, csak a kamilla virág jó a gyulladások ellen, de a cickafarkfű is nagyon jó rá. Ha nem inna ilyesmit akkor esetleg próbáld meg az uborkát, az is nagyon jó gyulladáscsökkentő, mivel abban nagyon sok K-vitamin van és a K-vitamin gyulladásokra kitűnő... én mindig ezeket használom.
2009. okt. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Orbáncfű tea! Amikor a kutyámat ivartalaníttatuk, sajnos elérte a sebet, nyalogadta és begyulladt. Nagypapám ért a gyógyfüvekhez, minden nap itattam vele, ez volt a táljában víz helyett. Nagyon szépen rendbejött, de persze betadinnal kentük a sebet is.
2009. nov. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen csakis olyat amilyen az állatorvos mond!


Egy rosszul alkalmazott házi kúra többet árthat mint használ!!!!!

2009. nov. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!