Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámnak hiába teszek a...

Kutyámnak hiába teszek a tápjára kenőmájast lenyalja róla és a tápot nem eszi meg, de akármi másra kenem neki mindig csak a májast nyalja le. Hogyan vegyem rá, hogy az egészet megegye?

Figyelt kérdés
2013. aug. 7. 16:02
1 2
 1/14 tutu102 válasza:
0%
Kóstold meg a tápot ha nem ízlik vegyél neki jó mínőségű tápot a kutyák se hülyék
2013. aug. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
69%
Ha nem teszel májast a tápjára, akkor előbb vagy utóbb, de megeszi. Nem szabad őket elkényeztetni, mert ez lesz a vége :) Vagy esetleg kipróbálhatsz egy másik fajta tápot, hátha jobban bejön neki :)
2013. aug. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Honnan tudod, hogy milyen tápot adok neki?

Neked a brit az nem jó minőségű?

2013. aug. 7. 16:07
 4/14 tutu102 válasza:
23%
Nemazért de te se eszed meg amit nem szeretsz
2013. aug. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%
Okos kutya. Nekem sem kellene az a műkaja, jobban szeretem a házit. :-)))
2013. aug. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

Jáááj, az a sok okos.


Második megmondta a frankót: ne rakj rá semmit. Éhenhalni nem fog, nem hülye, csak éppen hülyére vesz téged.

2013. aug. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Valletta ***** válasza:
0%

Nem kellene rászoktatni a kenőmájasra és akkor megenne mást is. Ha tehetném, én is inkább májast ennék, mint tápot.


Én a finnyás, vagy szárazat egyéb okból nem evő kutyáknak olcsó konzervvel szoktam a tápot bekeverni, kis vizet is teszek rá és összepépesítem. Lassan elhagyom a konzervet, majd a vizet is, így hozzászokik, megszereti a táp ízét. Szóval eleinte kedvezek neki, de miután elvettem az adalékokat, nincs visszaút, eszi-nem eszi, ez van.

2013. aug. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Egyszerűen ne tegyél rá semmit, csak a száraz tápot tedd elé! Hidd el, minél hamarabb elkezded, annál jobb. Az én kutyám is ezt csinálta: ha darabosat tettem rá lenyalta, ha húslevet, tejfölt, vagy mást, azt is lenyalta, a tápot egyesével köpte ki. Ezt 3 hónapig csináltuk, mire meguntam, mert már sehogy se evett. Sajnos meg is látszik, alulfejlett lett :( A mai eszemmel, már két hét nem evés után elé tettem volna a száraz tápot és most nem lenne gond.
2013. aug. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%

1es!


8as vagyok.


A kutyák nem hülyék, de te nem vagy valami okos. Ha az lennél, akkor tudnád, hogy az olcsó, rossz minőségű tápokat sokkal szívesebben megeszik a kutyák, mivel tele vannak nyomva ízfokozókkal. Szóval, egy jó minőségű tápot nehezebben esznek meg, mint egy rossz minőségűt.

2013. aug. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Szilvi & Argos ***** válasza:
81%

Kutyám is eljátszotta pár éve, hogy nem kell a kaja itthon...bezzeg sétán másoktól kellett.

Na, bekeményítettem. Fél adagokat raktam le elé esténként. Ha nem nyúlt hozzá, elvettem. Ha félbehagyta, szintén elvettem. Kb. 6 nap után jutottunk el oda, hogy megette a fél adagot rendesen :) Pedig rendesen meg volt dolgoztatva akkor is.

Azóta vele sincs gond...sőt, nappal ha akarok adni neki valamit, csak úgy vánszorog érte és nyüstölni kell :D de este triplaszaltót is ugrana kajáért, ha tudna :D

2013. aug. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!