Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit prémiumról készülök...

Zitus14 kérdése:

Brit prémiumról készülök váltani RoyalCanin Juniorra, mert a Brittől nagyon sok a széklete. RC-ről vélemény? Megéri váltani?

Figyelt kérdés

8hónapos Simaszőrű Retrieverem van.

köszi.



2013. aug. 10. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megérheti, de nem Royalra. Akkor már inkább Brit Care, vagy egy másik középkategóriás táp.
2013. aug. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

miért? Én olyan jókat hallottam a Royalról. BritCare túl drága.Royal olcsóbban is jön ki.

MIRE VÁLTSAK?

légyszi konkrétumot. Köszi:)

2013. aug. 10. 23:58
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Azért ne royalra, mert tele van gabonával amit a kutya szrvezete nem tud hasznosítani
2013. aug. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Konkrétumot nem tudok mondani, én Brittel etetek, és bevált, de a Royal árának egy elég nagy része biztosan a marketing, nem a minőség, úgyhogy az nagyobb pénzkidobás, mintha vennél valami kicsit drágábbat, ami viszont tudja, amit tudnia kell.

Mennyire aktív a kutya egyébként? Sokat is eszik? Mihez képest sok a széklete? Azért kérdezem, mert nálunk például az aktív kutyámnál a Brit Sportra váltás hozott eredményt, abból kevesebbet kell neki adni, ezáltal kevesebbet kakál, és sokkal szebbet is. Ha viszont eddig teszemazt házikoszton élt a kutyád, akkor azért több a széklete, mert ha tápot eszik, akkor több lesz és pont, ez egy ilyen dolog.

2013. aug. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Valletta ***** válasza:
90%
Az enyémnek is sok volt a széklete a Brit Premiumtól (plusz véres) és nem találtam hasonló árkategóriájú tápot, ami tetszett volna, úgyhogy Pro Plan Sensitive-re váltottunk, megszűntek a gondok. Aztán végül Taste of the Wild lett belőle, az sem sokkal drágább.
2013. aug. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Royal tele van kukoricával. Én is a Brit Care-t ajánlanám.
2013. aug. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocs de te hol veszed a Royalt? Eddig akárhol néztem a Royal duplája a Carenak. Én egyébként szintén a Caret ajánlom, zoofaston 10500 egy 12 kg-os zsák.
2013. aug. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A RC z egyik legócskább reklámtáp.Ha megkóstolsz egy szemet,olyan íze van,mint a kukoricának,nem véletlenül,mivel kukorica az egész.Sok kutyát erősen allergizál.Enyém pl.vizeset f@sott az egyik típusától,másiktól meg csontig rágta a lábát.Sok gazdi számol be hasonló problémákról.
2013. aug. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyébként nekünk a Josera tápjai is beváltak,és nem is nagyon drágák.
2013. aug. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%
A Royalról olvastam egy angol interjút pár hónapja, hogy arra készülnek (talán már át is álltak), hogy csirketollból fogják kinyerni a fehérjét. Mondván ez sokkal értékesebb a kutyák számára és nem utolsó sorban így az állatok nem veszik el úgymond az emberek élelmiszerét, a húst, így mindenki jól jár. Egyébként pedig az ár kapcsán arra hivatkoztak, h azért drága, mert sokkal költségesebb a tollból kinyerni a fehérjét, mint a húsból. Hát anyád.
2013. aug. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!