Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek fajtatiszta?...

Szerintetek fajtatiszta? Egyetlen egy okból gondolom, hogy nem az, mégpedig mert kunkorodik a farka.

Figyelt kérdés
Kepfeltoltes.hu/120919/Shelly_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg

2013. aug. 13. 15:34
1 2
 11/17 iostream válasza:
És mellesleg rém cuki :)
2013. aug. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Eszméletlen szép kutya, engem nem érdekelne, hogy fajtatiszta-e, így is haza hoznám. :)
2013. aug. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak tudnám, hogy mit csesztem el ezeken a válaszokon, valaki felvilágosíthatna, aki esetleg jobban ismeri a saját kutyámat nálam, vagy ilyesmi :D
2013. aug. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

ez a kérdés egyszerűen értelmetlen, nem hiszem , és nem is tapasztaltam hogy akumi azt irogatná bárhol hogy fajtatiszta kutyái vannak.

az meg látszik rajta hogy nem fajtatiszta, bár tényleg nagyon szép. igaz, én a sztaff keverékébe vagyok belezúgva :)


kérdező!


tetszik akumi kutyája, esetleg ilyet szerettél volna magadnak azért kérdezted ezt?

2013. aug. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Köszi :) Az a staffkeverék egyébként pitkeverék, mint kiderült (nekem nincs szemem hozzá, úgyhogy kérdeztem szakit :)). És nem lehet nem belezúgni <3
2013. aug. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

nah gondoltam én... csak hát láttam hogy írtad hogy staff keverék így lerendeztem magamban a dolgot annyival hogy lehet már én láttam bele pites vonásokat. meg ugye nem tudtam azt se hogy milyen más fajta van benne ami esetleg szintén megtévesztő külsőt kölcsönözhet neki...


no de lényeg a lényeg, mindkét kutya gyönyörű :)

2013. aug. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
De kérdező, tényleg áruld már el, honnan szedted ezt a képet és miért? :D
2013. aug. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!