Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyátok van? És...

Cinti12 kérdése:

Milyen fajta kutyátok van? És mi a kedvencd kutyafajtátok?

Figyelt kérdés
Jöhetnek a komik!! Nekem rengeteg kedvenc kutyafajtám van!!!!!♥ de bolognesem és németjuhászom van és az is a kedvenc kutyafajtám:)

#kutyafajta #kutyuskák #akiket imádunk.
2013. aug. 15. 21:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Vizslám van és a kedvenc fajtám a vizsla és az angol véreb
2013. aug. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 nagy568 ***** válasza:
japán akita
2013. aug. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

8-as: schnauzer-nek írják!


amúgy snacim van és az is a kedvenc fajtám. Előtte is snacim volt. :) De a Boston terriert és a francia buldogot is imádom. Meg a collie-t, meg a staffit, meg fúú.... az első helyen a snaci áll, a többi közt nem tudok dönteni. :D

2013. aug. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
:D
2013. aug. 16. 11:26
 15/18 anonim ***** válasza:
Egy border colliem van. Ez is a kedvenc fajtám, de ezen kívül még odavagyok a szamojéd, hosszú szőrű tacskó és svájci fejér juhászkutyákért is.
2013. aug. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 ödi2 ***** válasza:

Németjuhász van és nagyon szeretem, mióta kihoztam egy menhelyről, igazi kedvenccé vált.:.:)))

De az igaz szerelem most fog valóra válni, sárhegyi költözik hozzám az ősszel, 2 fiú és 2 lány. Őrzésre is fogom használni őket, mármint otthon és a vállalkozásom helyén, de ott csak éjszaka lesznek egyedül, nappal velem lesznek, és ezért is lesznek négyen mert szépen párban lesznek cserélgetve a 2 hely között, hogy ne legyen egyik sem frusztrált és magányos sem...:) Persze ez még a jövő zenéje, hiszen 7 hetesen kerülnek hozzám, amíg megnőnek és munkára is foghatók lesznek, addig itthon lesznek velünk és tanulnak, gyarapodnak, testben, tudásban és lélekben.

Már nagyon várom!!!:)

2013. aug. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem is sok kedvencem van: közép ázsiai juhász, kaukázusi, kuvasz, rottweiler, kangal, moszkvai őr, husky, sarplaninac, leonbergi, pitbull.. most ennyi jutott eszembe.

Otthon egy keverékünk van, aki nagyrészt pásztorkutya :)

2013. aug. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Keverékem és rottweilerem van. Nincs kedvenc fajtám. A bulldogokat nem bírom, illetve a kistestű kutyákat nem igazán csípem.
2013. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!