Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen gyakran látogatjátok...

Milyen gyakran látogatjátok az itteni "fórumot"? Milyen célból?

Figyelt kérdés
Úgy értem, a gyakori kutyás részlegét.

2013. aug. 16. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szinte naponta. Mert szeretek másoknak kutyás kérdésekben segíteni.
2013. aug. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is szinte naponta, de van, hogy besokallok a sok idiótától (kérdezőtől és válaszolótól egyaránt) és olyankor nem jövök egy darabig, vagy nem ebbe a kategóriába.


Hogy miért ezt? 1. unatkozom, 2. a kutyák érdekelnek. De tényleg egyre jobban bosszantanak a hozzá nem értők, akik okosoknak képzelik magukat.

2013. aug. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Jázi&Csenge ***** válasza:

Én azért jövök, hogy begyűjtsem a napi lepontozás adagomat:D

Viccet félretéve, napi szinten olvasgatom a kérdéseket, azért, mert szeretnék minél többet tanulni a kutyákról, itt vannak hasznos dolgok, meg azért, hogy hátha tudok segíteni valakinek valamiben.

2013. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha kevesebb lenne a szaporítós, mi legyen a neve, alap rutin dolgok kérdések, akkor többször.

1 nap olyan 1-2 kérdés van amire érdemes válaszolni.

Legszívesebb írnék egy összefoglalót amiben megválaszolva lenne az összes ilyen 10/8 kérdés, hogy tényleg csak az érdekesek maradjanak.

Személy szerint azokat a kis történeket szeretem amiket értelmes felelős gazdatársak mesélnek el, hogy mi történt a Duna parton meg ilyesmi, és abból levonni egy tanulságot.

2013. aug. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 zsuzsabazsa ***** válasza:
Sokszor, és hogy rengeteg buta kérdést és választ olvasgassak. Azért vannak köztük jobbak is.
2013. aug. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!