Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idő kell a neocidolnak...

Jandi89 kérdése:

Mennyi idő kell a neocidolnak hogy hasson?

Figyelt kérdés
Lefürdettem a kutyámat neocidollal,kb fél órája,de nyüzsögnek benne a bolhák. Mennyi idő kell hogy hasson?? 2xfürdettem egymás után mert azt hittem nem tettem bele eleget...néhány bolhát láttam hogy elpusztul de rengeteg van benne még ennyit sosem láttam,szegény nagyon szenved.

2013. aug. 17. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:

A neocidol nagyon erős szer, nem lett volna szabad egymás után kétszer megfürdetni benne!


Mennyi vízhez tetted, hogy fürdetted le? Csak átmostad, vagy rendesen lefürdetted benne? Plusz, ha annyira bolhás, akkor nem elég a kutyát fürdetni, az egész környezetét le kell fújni, majd kb. 3 hét múlva megismételni az egészet.

2013. aug. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
meg egy bolthanyakörv sem ártana neki ami új mert az jobban hat
2013. aug. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 ampulla kell 1 liter vízbe. Helyileg hatnia kell, de csak kb. 1 nagyon-nagyon maximum 2 napig lesz bolha mentes a kutya. És azt is jó, ha tudod, hogy bolháknak csak kb. 10 %-a van a kutyán, a többi a környezetében. Jobb lett volna, ha egy jó spot-ont használsz (pl. Promeris Duo) és nagyon alaposan kitakarítod, majd permetezed a környezeted.
2013. aug. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket. Én nem ampullásat vettem hannem 10 ml-es kiszerelés, és 24 liter vízhez kell adni. először csak a felét kevertem be,és abban fürdettem le a macskákat és a kutyámat is. Kb 1 óra múlva megnéztem és még nagyon sok volt benne ezért megfürdettem a másik felében(5ml neocidol/12l vízben)most már sokkal jobb szinte az összes eltűnt. A vizeket amiben fürdettem szét locsoltam az udvaron ahol a kutya és a macskák a legtöbbet vannak.
2013. aug. 18. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!