Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a ZANNI-ban...

Mit gondoltok a ZANNI-ban kapható samponokról, balzsamokról? Esetleg van valakinek tapasztalata ezekkel?

Figyelt kérdés

Eddig Biogance és Pethead termékeket használtunk, az előbbi felejtős, az utóbbi nem volt rossz, de ki szeretnék próbálni valami mást is. (Két kiállítási kutyusom van, egy pár hónapos kölyök, és egy felnőtt). Milyen minőségűek a zannis samponok, balzsamok, kondicionálók? Valakinek van tapasztalata velük? (Két kiállítási kutyusom van, egy pár hónapos kölyök, és egy felnőtt).

[link]

[link]

Illetve még valami, a különböző szőrápolókról, olajokról is tudnátok véleményt mondani? Jók lehetnek?

[link]



#kutya #fürdetés #ápolás #kiállítás #kölyök #balzsam #kondicionáló #ZANNI sampon #szőrápoló #szőrápoló olaj
2013. aug. 18. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sok éve használom a zannis cuccokat, teljesen elégedett vagyok vele szintén kiállítási kutyához. A zanniba Amira sokat tud neked segíteni ezen a téren , viszont én úgy gondolom nem feltétlenül kell megvenni mindent... Én csak sampont meg balzsamot használok + olajat stb.. de vannak köztes ápoló szerek is melyek szerintem feleslegesek. Régen ezeket is megvettem de rájöttem anélkül is feltudom készíteni a kutyát és fel sem tűnik, hogy nem használom. Az all systems, az iv san bernard amiket használok felváltva . A double k kipróbáltam az annyira nem jött be de nem rossz termék!Van egy másik termék a pet silk amit jelenleg használok szintén nagy sikerrel. Ezt a terméket sajnos nem kapod meg a zanniban.
2013. aug. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kiemelkedő minőségű termékeik vannak, pont a múlt héten voltam a boltban, az eladó hölgy nagyon segítőkész és ért is hozzá, szóval ha elmondod milyen kutyád van(vagy még jobb ha be tudod vinni a boltba a kutyát) akkor biztosan tud ajánlani sampont és kondicionálót is, mi kaptunk többféle termékmintát is és egészen reális áron vannak. Én All Systems sampont vettem, még nem próbáltam ki, ezelőtt Héry volt, az is jó, de inkább hobbira.
2013. aug. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Örülök, hogy ilyen véleményetek van ezekről a termékekről:)
2013. aug. 19. 09:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A legjobbak... minden ismerősöm ott vásárol, akik kiállításra járnak a kutyáikkal.
2013. aug. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2013. aug. 20. 11:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a Double K termékcsaládod használjuk, próbáltuk az All Systemet, de én nem voltam úgy megelégedve vele.
2016. jún. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!