Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy almot mennyiért olt be a...

Dia1127 kérdése:

Egy almot mennyiért olt be a doki? Ilyenkor teljes árat kér minden oltásért?

Figyelt kérdés

A nem rég örökbefogadott kutyusomról ki derült hogy hamarosan anya lesz : /

Nagyjából jó lenne tisztában lenni a költségekkel.

Előre is köszi a választ. :)


2013. aug. 22. 00:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem chippel együtt volt az első oltás 4500ft.Regisztrálás nélkül.Ahogy olvasom,elég olcsón dolgoznak a dokijaink.4 kicsinél 18 ezer chippel együtt....és ez nem kedvezményes ár.Ennyiből egyből lehet is ivartalanítani.Gondolj bele,addig küld őket az örök vadászmezőkre,míg nem kötnek ki az utcán étlen szomjan,vagy egy kennelben a menhelyen.Kinéztem az ablakon,és nem viccelek kb 5 percen belül egy beagle,majd egy német juhász(az az igazi rajzos,csapott farú),végül egy cocker spániel sétált el előttünk,természetesen gazda nélkül.Szerinted a keverékeid milyen jövő elé néznek?Ha te becsülettel minden megadsz neki míg nálad vannak,akkor se valószínű,hogy boldog életük lesz.
2013. aug. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

igazatok van,bár sír a szívem értük : /

Esetleg ismertem szépen dolgozó meg bízható dokit?

2013. aug. 22. 19:03
 13/14 anonim ***** válasza:
Egy várost mondhatnál, úgy könnyebb :)
2013. aug. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Gyömrő
2013. aug. 22. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!