Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Skót juhászokról mit kell...

Skót juhászokról mit kell tudni? Mekkora a mozgásigénye? Szőrének ápolása?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 07:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Fesulni sokszor kell foleg a fulenel mert ott csomos lesz neki. En nyaron szoktam csak megfurdetni. Hetente tobbszor viszem setalni es labdazni is sokszor szoktam vele. Egyebkent nagyon okos kutya, tud poraz nelkul menni es mindenre hallgat. Mikor mondjuk neki hkgy setalni megyunk akkor teljesen beva zsongva mert megerti amit mondok neki. Szeretni valo kutyus :-D en nagyon imadom :-D
2013. aug. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Másfél éves a skót juhászunk. Nagyon nagy mozgásigénye van, mindene a család, imádja a gyerekeket. Okosak, de tanítani kell őket. Nem árt a kutyaovi, suli. Szőrét ápolni kell, de nem olyan vészes.
2013. aug. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi kutyasuli nelkul betudtok tanitani. A mienk 7 eves de olyan mintha egy eves lenne... En gondoskodok rola egyedul neha a tobbiek is segitenek.. Egyedul birok vele 13 evesen. Elso voltam :-D
2013. aug. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!