Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gazdik! Amikor kutyust vettek,...

Gazdik! Amikor kutyust vettek, honnan tudták, hogy nincs-e elkapkodva?

Figyelt kérdés

Már elég régóta keresünk kutyust és most találtunk Debrecenbe westie-ket. Minőségi kutyusok, törzskönyvezettek, genetikai hátterük jó, virgoncok a "gazdi" szerint és olyan cukik. Az összes közül a legszebbek.

19/L


2013. aug. 24. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi az istent lehet ezen elkapkodni? Az ember utánaolvas amennyit tud, vesz egy kutyát, a többit meg majd élesben megtanulja. Mindent úgyse lehet tudni, nem tanulhatod ki az állatorvosit csak azért, hogy legyen egy kutyád...
2013. aug. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudtam, sőt talán kicsit el is volt kapkodva, mert az volt a tervem, hogy kimegyek külföldre, de helyette lettek kutyáim:D Mindenesetre egy pillanatra sem bántam meg, most már ők teszik ki az életem elég nagy szeletét. Te ismered magad, hogy mennyire vagy álhatatos, kitartó, mennyire tudsz korán kelni, mennyi időd és energiád van. Ezek alapján dönts.
2013. aug. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

egyik nap még tervbe se volt véve, másnap már kaptam egy édes kis kölyköt :) , de azt azért hozzáteszem, hogy előtte is voltak kutyáink

szerintem ezen nincs mit elkapkodni

2013. aug. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor tudok ilyen szituációt elképzelni - szerintem sűrűn akad - mikor a gyerek nyekereg kutyáért és megkapja minden előzetes tájékozódás nélkül, függetlenül attól, hogy fajtatiszta, vagy nem és kiderül, hogy a kutya az önmagától kutyául viselkedik...
2013. aug. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én már nagyon készülök a kutyura, eddig 50-50%, hogy anya elmegy érte :) 15 évig volt német juhászkutyánk, imádott velünk lenni, én voltam a kedvence. Anyáék mesélték, hogy mindig hűségesen őrizte a kiságyamat. 2005-ben halt meg, azóta nem volt kutyánk, de már jó egy éve keresem, már azelőtt is, hogy anya beadta volna a derekát. Már elég sok nevet is leírtam, hogy miből választhatunk, meg tudom, hol fog aludni (lesz egy saját kis ágya, amit én nem használok, csak a párnáim pihennek rajta) meg persze még egy csomó dolognak utánanézünk csak azért kérdeztem, mert előző kutyusunkat anyáék a piacon látták meg és vették meg 2 ezer forintért anno és a világ legjobb kutyusa volt:) legalábbis az én szememben, mindenkinek a saját kutyusa a legszebb:)
2013. aug. 24. 12:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudtam, csak reméltem :D Főleg, hogy az idősebbik kutyámmal volt másfél évünk összenőni a menhelyen, mielőtt hazavittem, a kicsit meg néztem fotókon, olvastam róla, egyszer meglátogattam, elbuliztunk két órát az ideiglenesénél, legközelebb meg hoztam haza. Kicsit paráztam, de hamar elmúlt :) Ilyenkor kell az eszedre hallgatni, nem a félelmekre: ha tudod, hogy átgondoltad, és akarod, akkor ne figyelj a pánikra :)
2013. aug. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehetett elkapkodni. Kutyát akartam, kinéztem, megvettem.

Ha még fél évig rágódik, hogy vajon ez a kutya milyen lesz, lesz e bármi baja, akkor kb. sosem lett volna kutyám.

2013. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) jövő héten anya megy érte Debrecenbe :)köszi a segítséget :) "ha tudod, hogy akarod és átgondoltad, ne figyelj a pánikra" :)
2013. aug. 24. 14:33
 9/9 anonim ***** válasza:
:) Velem egyszer előfordult az ellenkezője:))) Volt egy eladó növendék kutya. Annyira akartam, hogy szinte belebetegedtem. másra nem is tudtam gondolni:))) sikerült meggyőznöm a családot is, jöhetett a kutya:) Na hazahoztam, 3 másodperc alatt volt a mosogatóban, a padláson, az összes szobában, kiráncigálta a takarókat, kész káoszt csinált:)) Csak fogtam a fejem, még 3 nap mulva is, hogy Uristen, kellett ez nekem:) pedig kivittem naponta 3-szor, ugy lefárasztottam, hogy menni alig birt, de kb. 10 perc alatt kipihente magát, és kezdte előlről. Átmászott a keritésen, egyszóval idegölő volt amit csinált:) az, hogy nélküle ki sem tudtam mozdulni, már nem is mondom:) Csak azért nem adtam vissza, mert akkora szám volt, hogy "majd én tudom". Most már több mint egy éve velem van, igaz még most sem normális, de egy álom vele minden pillanat. Minden hülyeséget kárpótol a hizelgésével, és a csodálatos munkájával, már nincs az a pénz, amiért megválnék tőle:))))) És elég élhető lett:)
2013. aug. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!