Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Royal canin starter összetevők?

Royal canin starter összetevők?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék ennek a tápnak az összetevőire, de nem találom sehol a neten. Ha valakinek megvan, be tudná másolni? Köszönöm

2013. aug. 24. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Összetevők:

Szárnyas húsliszt, rizs, állati zsír, növényi fehérje izolátum (L.I.P.), kukorica, szárított répadarabok, hidrolizált állati fehérje, ásványi anyagok, vajsav, szárított élesztő (béta-glükán és manno-oligoszacharid forrás), frukto-oligoszacharidok, halolaj, szójaolaj, ásványi anyagok, szárított tojás, körömvirág kivonat (lutein forrás).

*L.I.P.: Könnyen emészthető, válogatott fehérjék.

Adalékanyagok:

A-vitamin (21,000 IE/kg), D3-vitamin (1200 IE/kg), E-vitamin (600 mg/kg), C-vitamin (300 mg/kg), B1-vitamin (5,1 mg/kg), B2-vitamin (4,7 mg/kg), B5-vitamin (30.9 mg/kg), B6-vitamin (10 mg/kg), B12-vitamin (0.09 mg/kg), biotin (1.32 mg/kg), niacin (18,3 mg/kg), folsav (1 mg/kg), kolin (1,700 mg/kg), lutein (5 mg/kg), L-karnitin (50 mg/kg), vas (209 mg/kg), réz (15 mg/kg), mangán (74 mg/kg), cink (242 mg/kg), jód (3,16 mg/kg), szelén (0.16 mg/kg), béta-karotin (40 mg/kg), taurin (0.18 %).



Ez pl. a medium starter.

2013. aug. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]



a Royal Starter tápját nagyon tudom ajánlani. Én félidős vemhességtől etetem vele a mamát, egészen elválasztásig, és a babyket is 16 hetes korig. nem nyujtja meg őket hirtelen, gyönyörűen egyenletesen fejlődnek tőle.

2013. aug. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, pont a médium kellett nekem.

Azt lehet tudni, mennyi hús van benne? Vajon miért nem írnak %-ot?

2013. aug. 24. 20:39
 4/9 A kérdező kommentje:

És ha a picik allergiásak esetleg a csirkére, az kiderül ugye?

Azért kellett ez nekem, mert nemsokára jön hozzánk egy kiskutya, aki ilyen tápot kapott eddig, és valami hasonló összetételű tápot szeretnék adni neki majd, ami olcsóbb. A brit prémium junior M-re gondoltam, csak kicsit tartok tőle, nehogy allergiás legyen a csirkére. Ha eddig ezt kapta és nincs baja, akkor a Britre sem lesz allergiás?

2013. aug. 24. 20:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Az allergia ilyen fiatalon még valószínű nem jön elő.Ha biztosra akarsz menni,akkor elkezded azzal etetni,amit az előző helyen kapott és fokozatosan kevered hozzá a másikat.

Hypoallergén táp speciálisan a Brit Care,nálunk is van egy csirke allergiás kutya,ő azt eszi és kutya baja :)

A bárányos rizses formátumot válaszd és akkor tuti nem lesz baj.

De ha jól emlékszem a sima Brit is gyárt Lamb & Rice tápot,az sem okoz allergiát.Elvileg.Az ára olcsóbb,mint a royal.És szerintem jobb is mint a royal.

2013. aug. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Westit vettél?
2013. aug. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az utolsó kérdését nem igazán tudom hova tenni... A hasadra ütve feldobtál egy fajtát, vagy ez most hogy jön ide? :-D ki mondta, hogy westit vettem?

2013. aug. 25. 00:03
 8/9 anonim ***** válasza:
ugyhogy a Westi az a fajta, amelyik fokozottan lehet allergiás . Ha valaki ennek tudatában vásárol, akkor el tudom képzelni, hogy már előre gondoskodik a megelőzésről. De több olyan fajtáról nem tudok, amelyik hajlamos rá. Ezért mertem megkérdezni. De ha megbántottalak vele, akkor ne haragudj!!!!!
2013. aug. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem bántottál meg, csak nem értettem. Amúgy nem westi, úgy jutott eszembe a kérdés, hogy itt gyakorin sokan tesznek fel kérdést csirke allergiával kapcsolatban.
2013. aug. 25. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!