Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem ír választ a tenyésztő?

Miért nem ír választ a tenyésztő?

Figyelt kérdés
Múlt hét szerdán írtam a tenyésztőnek egy levelet facebookon és be is jelöltem (van 2 közös ismerősünk, de ők csak látásból ismerik). Gondoltam így gyorsabb lesz a beszélgetés menete, meg az ismerőseim akiknek szintén kennelből van kutyájuk, azt mondták nyugodtan írjak neki facen. Látta az üzenetem, de nem válaszolt azóta se semmit... Pedig korrekt levelet írtam. Lehet hogy túl elfoglalt vagy gondolkozik mit írhatna vissza? Vagy ez már túl sok idő? Mit csináljak ha továbbra se reagál semmit? :(

2013. aug. 26. 18:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok minden elképzelhető, szerintem várj még 2 napot (szerdáig) és után írd meg, hogy "elnézést egy hete írtam ezt a levelet de nem válaszolt" illetve valami ilyesmit. :)
2013. aug. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vagy még egyszerűbb,ha felhívod.
2013. aug. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Jázi&Csenge ***** válasza:
100%

Nyugi, fog reagálni, csak legyél türelmes. Amikor én érdeklődtem egy tenyésztőtől, több, mint egy hét múlva kaptam csak választ.

De ha nem akarsz várni, akkor, ahogy a második írja, akár fel is hívhatod.

2013. aug. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A kennel honlapját nézegesd és az ott megjelölt elérhetőségeken próbálkozz kapcsolatot felvenni.
2013. aug. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

facebook a szociális kapcsolatok féktelen rombolója... és mi van, ha a face szerint "látta"? az még nem jelenti, hogy tényleg látta is! ráadásul a face szerverein szeretnek elveszni az üzenetek, plusz a telefonos alkalmazások is csalókák.

ha nagyon beszélgetni szeretnél vele, akkor hívd fel. ha ráér, akkor majd írj rá még egyszer pár nap múlva.

2013. aug. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem igazán tudok telefonálni, mert külföldi, így elég drága lenne a telefonszámla :S De ha nem marad más megoldás akkor felhívom. Remélem nem azért nem válaszol, mert le akarna koptatni.
2013. aug. 27. 05:00
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekelne! Több, mint 1 hónapja írtam egy tenyésztőnek. Azóta semmi válasz...

Lehet, az nem tetszett neki, hogy hobby célra szeretnénk kutyát. Ez nem azt jelenti, hogy olcsón szeretnénk kutyát. Csak azt, hogy nem szeretnénk tovább tenyészteni, illetve kiállításra hordani. Tudom, hogy így az ő neve nem lesz hirdetve, stb., de egy választ azért megengedhetett volna... Vagy tévedek??? :/

2013. aug. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát lehet, legalább annyit írhatnának hogy "bocsi, nem lesz kiskutya" vagy bármi. Még mindig jobb szembesülni ezzel mint reménykedve várni.

Én kiállítási célra szeretnék kiskutyát, az adatlapomat is "kitakarítottam", amelyik kép bizarr volt az levettem, a levelet is jól írtam meg, meg se kérdeztem az árat csak hogy lesz-e az adott szukájától még alom és milyen feltételekkel ad el kiskutyát Magyarországra.

2013. aug. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja, az előző komi én volta, a kérdező :)
2013. aug. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
általában akinek fb-ja van, annak emailje is. a gmail pl sokkal megbízhatóbb, mint a fb chat. írj neki ott (is). ha egy hónapja nem válaszolt, akkor mindenképp érdemes rászólni újra, hogy elnézést, de volt egy üzent, lehet, hogy esetleg nem látta... stb. ha csak pár napja történt, akkor nem kell parázni, lehet, hogy nyaral, vagy ilyesmi.
2013. aug. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!