Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az összes labrador ilyen?

Az összes labrador ilyen?

Figyelt kérdés
Az utcában van két kölyök labrador, és szinte ök az egyetlen kutyák akik nem megugatnak, hanem szinte hívogatnak a kerítéshez, hogy menjek oda és simogassam meg. Nagyon jófejnek tünnek, ott ugrándoznak a kerítésnél, és össze vissza rohangásznak. :D
2013. aug. 26. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Az összes kölyök ilyen.

Majd később ők sem nyalogatják össze az idegeneket.

2013. aug. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
A Labradorok általában különösen barátkozós fajták :) Nem véletlenül ők azok, akiket nem lehet házőrzésre tanítani, mert előbb hozzák oda a labdájukat a betörőnek egy kis játékra :D
2013. aug. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van olyan labrador, ami ilyen, de kozel sem mind! Az utcankban van egy ugatos labrador es nem egy ismerosomnek van meg ugatos labradorja, akihez ha benyulnal megharapna
2013. aug. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kölyök kutyák ilyenek.

Mamámék szomszédjánál is volt egy kölyök kutya, mindig mentem simogattam, ő csóválta a farkát, nyalogatta a kezem, meg minden ilyesmi. Aztán megint mentem, mikor már felnőtt volt, na mondom, köszönök is neki, hát a szívem megállt, úgy rontott oda a kerítéshez meg ugatott. :D Pedig pár hónapja még a tenyeremből evett. Most meg valószínűleg a tenyeremet ette volna meg. :)

2013. aug. 27. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem mindegyik ilyen.
2013. aug. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez inkább a neveléstől függ, meg még amúgy is kölykök. Láttam én már olyan agresszív labit, hogy konkrétan habzott a szája. Nos szegénynek kicsit nagyon elcsöszték a nevelését. :(


Szóval nem mindegyik ilyen.

2013. aug. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!