Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olcsó jó minőségű kutyatáp?

Olcsó jó minőségű kutyatáp?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy lehet-e kapni valahol olyan kutyatápot,a mi olcsó, de jó minőségű. Az a helyzet, hogy az itteni kisállatkereskedésbe, amit kilóra adnak, azok csak a roszz min. tápok. (Chappy, Darling, Pedigree) Illetve lehet itt kilóra Happy Dogot, de csak Puppyt, és az nekünk nem jó nem kölyöknek kell. Egy tacsinak, és egy kistestű keveréknek lenne, és nekik bőven elég az 1 kg egy hónapra. Dióhéjban:

Olyan tápot lehet-e venni, ami 1kg kiszerelésű, és jó minőségű?



2013. aug. 29. 15:09
 1/8 A kérdező kommentje:
szóval az lenne a lényeg, hogy ne 15-20 kg naagy kiszerelés legyen, mert azt sajnos nem tudjuk megfizetni.
2013. aug. 29. 15:10
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

rendelj a netről

zoofast.hu

-brit

-josera

-bosch

Ezek megfizethető áron vannak, és jók

Az viszont számomra elég elképzelhetetlen, hogy 1 kg elég 2 kistestű kutyának egy hónapra. Az én 2 kistestű kutyám eszik meg prémium tápból 20 kg-t, 2 hónap alatt, tehát fejenként 5 kilót havonta. Akkor hogy lehet elég a te 2 kutyádnak összesen 1 kg/hó? Szerintem valamit nagyon félreszámoltál...

2013. aug. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
[link] De ezt nem éri meg megrendelni, mert drága a kiszállítás. Nagyot. Azt már érdemes. Amiket az előző írt, az is jó.
2013. aug. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Olvastam, hogy azt írtad szándékosan nem akarsz nagy zsákkal, anyagi okok miatt. De ha kiszámolod, sokkal - sokkal olcsóbban jössz ki, ha nagy zsákkal rendelsz, kis zsákkal akár 2x annyit fizetsz, mint ha naggyal rendelnél. Ráadásul több hónapig nem kell foglalkozni a rendeléssel, és a szállítási költség is sokkal kevesebb lesz. Azért ezt gondolod át, vagy ha a szüleid veszik, mondd el nekik.
2013. aug. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

lehet, pár napra elég lesz az 1 kg

remélem utána nem akarod kivárni a következő havi 1 kg.t mire enni kapnak :)

2013. aug. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jobban megéri nagy kiszerelést rendelni. Mi a dogshopból szoktunk rendelni Brit premiumot és josera festivált. Kisebb kiszerelésben minden drágább, a táp is és a szállítás is.
2013. aug. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy írtad, hogy nem akarsz nagy mennyiséget, de tényleg úgy éri meg. Pl. ha 1 kg-ként veszed meg akkor ha 10 kg-ra számolunk általában akár 4-5 ezerrel is többe kerülhet. Nincs valaki akivel felezhetnétek, vagy valakik akiknek ugyanez a gondjuk? Mert akkor összedobhatnátok a pénzt egy nagyobb adagra. Ez olyan mint amikor veszel egy fél literes üdítőt, mert nincs pénzed egy 2 literesre, de ha kiszámolod, hogy hányszor többe kerül a sokszor fél literes, akkor szörnyülködni fogsz. A másik: Olyan nincs hogy olcsó jó minőségű táp. Viszont olyan van, hogy drága, de nem túl jó minőségű sajnos. Én pl. eléggé megszívtam. Rendeltem 35 kg tápot a Happy Dogtól, és utána olvastam, hogy ha ezt a pénzt mondjuk brit tápra költöm jobban jöttem volna ki.
2013. aug. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1 kg 2 kutyának?


nekem két 5 kg körüli kutyám van és amikor tápoztunk 4-4,5 kg fogyott havonta Acanából amiből nem is kell sok!

Kizárt dolog,hogy 1 kg elég nekik..


Amúgy a Brit,Josera jó minőségű és jó árban van,ha nagyobb kiszerelést veszel sokáig elég lesz :)

2013. aug. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!