Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hét hónapos westim kinti...

Hét hónapos westim kinti kutya, (kerti) kérdésem, kell -e szabad e tél előtt megnyírni, trimmelni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 12:58
 1/6 A kérdező kommentje:
még nem volt nyírva
2009. nov. 1. 12:59
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Inkább ne! Megfagyna szerencsétlen. Igazándiból a westi szobakutya.
2009. nov. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

szia

hét hónapos és még nem volt nyírva...jobbik esetben trimmelve?:O

A westie trimmelését 4hónapos korában lehet elkezdeni.

ÉS NAGYON IGAZA VAN AZ ELŐTTEM SZÓLÓNAK,HOGY A WESTIE MÁR SZOBAKUTYÁVÁ VÁLT JOBB LENNE BENNT TARTANI.

Nekem is westiem van én panelbe lakok és igaz hogy az én kutyám is szeret lennt sétálni de 24órán át biztos nem tudna kinnt lenni.


Hát télére nem érdemes megnyírni,,nyírni főlleg nem..

Ha trimmeltetted volna 4-5hónapos korától most nem nézne ki ugy ahogy gondolom kinéz.

Az én westiem 12hét alatt úgy megnő a szőre,hogy jegesmaci lesz hát még akkor a tiédnek..

Már bocsi.

De a lényeg hogy mostmár semmiféleképpen ne nyírasd meg..de ha mégis úgy gondolod inkább trimmeltesd mint nyírasd.

2009. nov. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én westie-met 6 hónaposan trimmelték először, és egyáltalán nem nézett ki úgy, mit egy jegesmaci, bocs, kedves második válaszoló.

Örök vita, hogy szobakutya-e a westie, nehéz eldönteni.


Amúgy inkább trimmeltesd.

2009. nov. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én csak azt modnom amit a tenyésztők mondanak: a westieket elsőnek 4hónapos korában kell vinni trimmeltetni.
2009. nov. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A westi semmivel sem szobakutyább bármi más fajtánál, sőt!Ezt csak az hiszi, aki még nem látott kertben kutyát!
2009. nov. 1. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!