Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csau csau hány hónaposan...

Csau csau hány hónaposan fedeztethető legelőször?

Figyelt kérdés
2013. szept. 2. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
naggyon jooo kérdés szivem!
2013. szept. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha tenyésztő vagy, akkor tudod. Ha nem vagy tenyésztő, akkor pedig jobbat teszel a kutyádnak azzal, ha ivartalanítod. Rengeteg betegség megelőzhető így.
2013. szept. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
7%
Átlagosan 6 és 9 hónapos korukban tüzelnek először. A harmadik vagy negyedik tüzelésnél már fedeztetheted.
2013. szept. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A csau csau kolykok a nagy fejuk es bundájuk miatt beakadhatnak a szulocsatornaba igy a szuka halálát okozva. Gyors orvosi beavatkozás (császármetszés) esetén (80-100ezer ft) az anyakutyát felvágják es a kolykoket kézzel szedi ki az orvos. Ezutána méhet teljes egészében eltávoltija az orvos,ezzel megakadályozza az ujabb vemhességet. A császáros szulés 10 kutyábol 8 al esik meg. A császározás alatt a kutya altatásban van,ami embernél is rejt kockázatot nem még állatnál. Nem egy kutya pusztul el a műtőasztalon mert a szervezetük nem birja az altatást. Ennek fényében kivánok sok sikert! Vagyis ennyi erővel dobd ki a hatos gyors elé. A többi kommentelőnek: ;)
2013. szept. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Na vazzz.. már nem a "hány évesen" hanem a "hány hónaposan" kérdések jönnek.

Jövőre már 8 hetesen be akarják őket fedeztetni, meglátjátok :S


Ja, a kérdésre a válasz:

248.756 hónaposan.

2013. szept. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vicces vagy szo.d le édesanyádat!! :)
2013. szept. 3. 17:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Te meg sötét vagy,és agy nélkül szaporítasz.
2013. szept. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ki szaporít?? Kutyám sincs Te idióta :) Csak kérdeztem mert aki árulja azt mondta 8 hónaposan már fedeztethető,tudtam én is,hogy nem lehet! Nem magyarázkodok én.
2013. szept. 3. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!