Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Naponta hányszor és mivel...

Naponta hányszor és mivel érdemes etetni egy 8 hónapos vizsla kutyát? Kutyatáppal kizárólag, vagy maradékot is ehetne?

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kaphat maradékot is persze, ha az nem túl fűszeres és a kutyának való.
2013. szept. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1- nap 1x elég. Mienk kap mindent. Szárazat is, maradékot is, levest is kenyeret is. Mienk gyümölcsöt is kap, bírja. De nem minden kutya szervezete bírja, utóbbival óvatosan.
2013. szept. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a felsoroltakból pont hogy az útólsóval nem kell feltétlenül óvatoskodni :D
2013. szept. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 14 hós a vizslám, én kettőbe szedem az adagját, mert kaja után is izeg-mozog és így kevésbé látom kockázatosnak.

Az enyém táp mellé csak nyers húst kap alkalmanként, azért veszem ilyen szigorúan, mert sajnos nála már az alig-fűszeres maradék is gondot okoz, de szerintem ritka az ennyire érzékeny gyomor. Figyeljétek, hogy mitől energikusa, mitől jó a súlya + széklete.

2013. szept. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-mas. Hidd el van kutya amelyik nem bírja. Szomszédé nem bírja a gyümölcsöket és a tejet.

Enyém szereti is, eszi is. No de ez kutyafüggő. Itt is van/volt kérdés erről. Gyümölccsel óvatosan!

2013. szept. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!