Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám (nagyetestű hosszúszőrű...

Kutyám (nagyetestű hosszúszőrű valami újfullandi szerű keverék) kint van ebben a szakadó esőben, nem hajlandó bemenni a kutyaólba, kint ül vagy fekszik az esőben a szélben. Nem lesz baja? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van neki kutyaól, viszont mivel 9 hónaposan került hozzánk nem volt kutyaólba szoktatva úgy tudom. Már bemásztam vele és akkor bejön ha én is ott ülök, de máskülönben nem. Télen is mi lesz vele?

2013. szept. 18. 05:35
 1/4 anonim ***** válasza:
ne aggódj, érzi ő ha fázik, majd bemegy :) nem lesz semmi baja, még ennél rosszabb időben sem
2013. szept. 18. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi tényleg nem lesz baja, nagyon sok nagyszőrű fajta nem hajlandó kutyaházba bemenni. Amivel esetleg próbálkozhatsz hogy olyan helyre rakod a kutyaólat ahonnan rálát a kapura, lakás bejáratra. Esetleg ha van terasz, vagy valami fedett hely oda rakj neki rongyot, pokrócot, esetleg valami szőnyegdarabot. Egyébként túrj bele a szőrébe a tetetje viszes, de az alja a bőrnél szerintem száraz:-)
2013. szept. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oda van téve ahol lát mindenhova, megpróbálom de most már megvan száradva.
2013. szept. 18. 06:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk annó volt kaukázusink. Volt hogy úgy aludt a hó alatt hogy nem láttuk a kutyát csak mikor felállt. Esőben szintén direkt az esőbe feküdt.. soha nem volt semmi baja.
2013. szept. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!