Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vett már valaki Lidl-s kutyaka...

Vett már valaki Lidl-s kutyakaját?

Figyelt kérdés

10 kg kerül 2000 Ft-ba. Meglepő módon 20%-os hústartalom van rajta feltüntetve. Ez már majdnem eléri az alsó középkategóriás tápok hústartalmát is...

Valaki esetleg etet ilyennel? Én szerintem azért nem adnék ilyet a kutyáimnak, de a beltartalmán tényleg meglepődtem, pozitív értelemben.


2009. nov. 5. 18:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
13%
lidl? pfúj. káros anyagokkal van tele, és még betegséget is okozhat! gondolom te se szemetet akarsz enni, és a kutyáid se... és aki lepontoz annak ennyit: ők is kóstolják meg azt amibe minden csak úgy simán belevan préselve, kiszárítva és összezúzva. gusztustalan.
2009. nov. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Én nem pontozlak le :)

Nem tudom, mennyire lehet rossz. Sajnos azt nem néztem, mennyi mesterséges anyag van benne.

De szerintem lehet, hogy a Chappinél jobb lehet...

Én már nem veszek ilyesmit a kutyáimnak, csak érdekel.

2009. nov. 5. 18:59
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a gyártót! Valszeg ugyan az gyártja, mint a márkásat, ugyan abból, csak annyi márkásat nem tud eladni, mint a gyár kapacitása.

A "sajátmárkás" cuccok nem attól olcsóak, hogy rosszabbak, hanem le tudja nyomni a beszállítói árat, mivel nagyon sokat vesz. És a reklámköltségen, dizájnon is spórol. A mi macskánk szereti a Lildles cicakaját! Pedig akármit nem eszik meg!

2009. nov. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
én kóstoltam már kutyakaját.. sőt macskakaját is.. amugy meg így általánosítani hogy lidl-s kutyakaja.. :D első válaszoló nagyon elfogult.. amit megkapsz a nívósabb helyeken kaja lehet hogy ugyanolyan minőségű csak más van a zacskóján.. szval.. meg nem tudom honnan veszed hogy betegségeket okoz.. semmi bajom nem volt mikor ettem belőle:D
2009. nov. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Jó, igen... Nem írtam pontos márkát, de csak kétfélét lehet ilyen nagy zsákkal kapni, és csak az egyik kerül ennyibe :) Majd ha megint megyek, megnézem, mi a márkája.
2009. nov. 5. 19:14
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én mindíg ilyet veszek mert nincs másra pénzem. Nem tudtam hogy a kutyakaják is lehetnek rossz minőségűek :( Bár be kell valljam az én kutyáim gyönyörüek ( a foguk mint a gyöngy, a szőrük meg ragyog)de tényleg. Azért ha lenne több pénzem vennék nekik jobbat is csakhát most szűkös a költségvetés és még mindíg jobb mint utcára tenni az állatokat.
2009. nov. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Bizony lehetnek rossz minőségűek, nagyon is. Kevés hústartalom, sok színezék, ízfokozó...

De szerintem az olcsók közül a legjobbat választottad. Ha már így ráismertél, leírnád, hogy mi a neve ennek a kajának? Köszönöm :)

2009. nov. 5. 19:24
 8/17 anonim ***** válasza:
:) Nem tudom mi a neve. 3 kg és piros- sárga a csomagolása kb 335 ft. De most akciós a BELLOSAN 10kg 1199ft. Azt még nem próbáltam.
2009. nov. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
az én kutyáim utána hánytak :D
2009. nov. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%
*:S am az első vagyok
2009. nov. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!