Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék venni egy német...

Szeretnék venni egy német juhász kutyát, de ahány hirdetést láttam, annyi az ár, a kennelek oldalán meg nem szokták kiírni. Tudom, hogy a tenyésztő tudja pontosan az árat, de mégis mire számítsak, kb. mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés
Inkább tenyésztőtől vennék, mert az egyik ismerősöm kutyáján is csak később kezdett látszódni, hogy keverék, kicsinek olyan volt, mint egy német juhász.
2013. szept. 27. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
100 ezertől a csillagos ég, attól függ, hogy milyen a kölykök vérvonala. De "hobbi célra", családtagnak/házikedvencnek olcsóbban odaadhatják az esetleg hibás kiskutyákat (ne mutációra meg hasonlókra gondolj a hiba alatt, hanem olyan hibák ezek amik miatt nem lehetne vele kiállításra menni vagy vizsgára alkalmatlan lenne)
2013. szept. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább 60 mert nem keresett fajta.A divatosabb kutyuk drágábbak.
2013. szept. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60-80 ezertől már kaphatsz hobbi célra jó tenyésztőtől német juhász kiskutyát.
2013. szept. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van az árban eltérés, hogy normál vagy hosszú szőrű?
2013. szept. 27. 15:56
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Én 60-ért vettem, törzskönyvvel, német vérvonalú. Chip oltások mindene megvolt és gyönyörű.
2013. szept. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Lehet tévedek, de szerintem a hosszú szőrűt, azaz az ónémetjuhászt nem tenyésztik Mo-n, mert hivatalosan nem elfogadott.
2013. szept. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

ma 17:17

Tévedsz, mert tenyésztik és hivatalosan.

2013. szept. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs különbség a szőrváltozatok között árban.
2013. szept. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
tudom hogy régi és nem is a válaszra válaszolok de én is most német juhász kennelt nézegetek (hobbi célra) 5. válaszoló te hol vetted a kutyádat ?:))
2014. ápr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!