Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok ajánlani kistestű...

Mony kérdése:

Tudtok ajánlani kistestű kutyámnak (Yorki) Herceghalom, Biatorbágy, Budaörs vonzáskörében kutyapanziót?

Figyelt kérdés
Olyan is érdekel,ami esetleg nem hivatalos csak szokott ilyesmivel foglalkozni.

2013. szept. 28. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi Piliscsabán éltünk,akkoriban 1-2-3 kutyára vigyáztam panzió szerűen.Főleg kistestűekre,mert őket el tudtam helyezni.


Viszont már elköltözünk,de ha szeretnéd csaba és vonzáskörzetében meg tudok kérdezni pár embert.

Milyen idős a kutyus?

És mennyi időre szeretnéd "leadni"?

Kaját hoznál vele?

Viselkedése,szocializáltsági szintje? (Más kutyákkal,pórázon hogy jön stb.)


Szerintem amúgy,ha van fészbuk oldalad és hirdeted a dolgot,biztos eljutsz egy panzióig.:)

2013. szept. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A kutyus 6 hónapos,megvannak az oltásai.Nem túl gyakran adnám le,ha le is adnám,akkor kb. 2 havonta hétvégére vagy egy éjszakára.

Kaját természetesen vinném.Pórázon jól megy,de nagyon félénk még,más emberekkel és állatokkal is.Mindenképpen olyan helyet keresek,ahol előtte 1-2 alkalommal személyes találkozásra időt szakítanánk,hogy megismerje az új helyet,mert nem akarom lepasszolni egy idegenhez és elhúzni 2 napra... Olyan hely kellene,ahol lakásban vagy házban van és semmiképp sem kennelben. Szocializálódni még kell neki,de folyamatban van a dolog,suliba is járunk.Mivel Herceghalmon lakunk,inkább valahol a környékben keresek helyet,mert időnként Pestre szoktunk bejárni 1-2 napra,ahova nem tudom magammal vinni.

2013. szept. 28. 13:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha Bp-ig magaddal tudod vinni,akkor ajánlom neked a dogmopolite nevű panziót,ami egyben kozmetika is.Nézd meg a honlapját,hozzáértő személyek vannak a kutyusokkal és nagyon jól felszerelt,modern létesítmény!


[link]

2013. szept. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,ez tényleg jónak tűnik!
2013. szept. 30. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!