Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tejet lehet adni a 4...

Milyen tejet lehet adni a 4 hetes kiskutyáknak?

Figyelt kérdés
Az anyjuk már nem hajlandó szoptatni őket,úgyhogy adtam nekik konzervet,egyenlőre nincs semmi bajuk,kicsit nyüszítenek,gondolom hiányzik nekik az anyatej,ezért szeretnék nekik egy kis tejet adni.Hallottam olyat is,hogy kecsketejet csak,olyat is hogy lehet bármilyet,csak fel kell forralni meg hígitani.Csak tapasztaltak véleményét kérem!

2013. okt. 6. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kecsketej vagy tápszer.
2013. okt. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Félszegény, homogénezett félzsíros tej
2013. okt. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Ez a baj, hogy ilyen tudatlan senkik szaporitanak. Dolgozz inkabb.
2013. okt. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kecsketejet v tápszert, ahogy előttem írták. Tehén tejet semmiképp!

Féregtelenítve voltak már?

2013. okt. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha az anya nem szoptatj a 4 hetes kölyköt az azért van mert nincs teje. Normálisan kell az anyát eteni hogy megfelelő komdija legyen az etetéshet. A kölyköknek meg tápszert vegyél.
2013. okt. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4 hetes kiskutyákat már kinálni kell szilárd táplálékkal. Jó minűségű táp leadarálva, felöntve meleg vizzel, és rá egy kis kutyáknak való tejpótlóval.
2013. okt. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Üzenném nagyon okos válaszolónak: nem terveztük, az egész véletlen alakult így.14 évesen azt gondolom, csak a te tanácsaidra van szükségem, köszönöm szépen megyek is a sóbányába dolgozni, ha ez megfelel.

A többi válaszolónak köszönöm:)

2013. okt. 12. 19:22
 8/11 dobos bence GTA fan válasza:
semmit XD
2013. okt. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 sippara ***** válasza:

"nem terveztük, az egész véletlen alakult így"


Egész véletlenül elfelejtettétek ivartalanítani a kutyát, aztán egész véletlenül felügyelet nélkül hagytatok egy tüzelő szukát, akihez egész véletlenül betévedt egy kan, egész véletlenül párosodtak, aztán ti egész véletlenül végignéztetek egy KÉT HÓNAPOS vemhességet, aminek a végén a kutya egész véletlenül leellett.


Rátok jár a rúd rendesen.

2013. okt. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egészen véletlenül pont hajnal 2-kor nem voltam kint a kutyánál,hogy figyeljem melyik kan kúrja meg.
2013. okt. 28. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!