Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dilemmában vagyok. Hogy lenne...

Dilemmában vagyok. Hogy lenne jobb neki? Mit tegyek a kutyaházba?

Figyelt kérdés

Van egy husky keverékem, teraszon van a házikója. Korábban volt benne egy gyapjú paplan és rajta egy plüss takaró. Most kivettem a gyapjú paplant és tettem be egy kb. 8 cm. vastagságú szivacs matracot és rá a plüss takarót.

Melyik lenne jobb? Hagyjam a matracot vagy tegyem vissza a gyapjú paplant? Fázni nem hiszem, hogy fázna, de nem tudom, hogyan "viselkedik" a matrac hidegben. Plusz, a gyapjú paplant tudtam 60 fokon mosni, a matracot nem fogom tudni mosni.


2013. okt. 7. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a paplan bevált, akkor én nem változtatnék.
2013. okt. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát a huskynál a szőrzet elég dominánsan öröklődik, be megy egyáltalán a kutyaházba ? :D Nekünk igaz kaukázusink volt, de annak esze ágába se volt bemenni a házba sőt általában a kert közepén ott feküdt télen is ahol a legtöbb hó esett rá..
2013. okt. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ismerős a szitu. :)

Az enyém teljesen husky jellem, szőrzete is két rétegű.

Most 6 éves, korábban nem ment be a házában, a teraszon az ajtó előtt feküdt, kb. 2 éve felszokott a fotelba, hagytuk is ott,nem bojgattuk, de most a fotelt kisajátítottuk és egy éve a házikójában alszik, láthatóan jól érzi ott magát, mert jó nagy és ki is tud terülni benne, ahogy szereti.

Tegnap tettem be neki a matracot, éjszaka már bent is aludt, tehát szeretheti.

2013. okt. 7. 10:07
 4/6 anonim ***** válasza:
A matrac jó neki,a paplant kell cserélgetni,főleg nedvesebb időben.Mindig legyen egy száraz csere paplan vagy plüs takarója.Ha nagyon mínuszok vannak,tehetsz a matrac alá egy vékony hungarocelt is,hogy teljesen szigetelve legyen alulról.
2013. okt. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bármit is teszel be neki, arra kell odafigyelni, hogy ne legyen vizes, nedves, tehát cserélni, szárítani kell.


Egyébként rongyot, ruhát csak akkor érdemes és szabad betenni kutya alá, ha nem eszi meg, mert abból komoly baja is lehet. Ismerősömnek pedig azt mondta az állatorvos, hogy semmit se szabad tenni a kutya alá. Se szalmát, se ruhát... én ezzel nem értek egyet, de ez az én véleményem.

2013. okt. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Döntöttem, marad a matrac. :) Most is bent van, láthatóan imádja, pedig ilyenkor már hízelegni szokott, hogy menjünk már futni. :)

Persze, tudom, hogy figyelni kell, hogy száraz legyen. varratok, majd egy vízálló huzatot a matracra, azt le tudom majd húzni és mosni. A plüss takarót meg cserélgetem, szárítgatom télen ha szükséges.

Köszi a válaszokat!

2013. okt. 7. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!