Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff rongyozás segítség!?

Amstaff rongyozás segítség!?

Figyelt kérdés
Hogyan taníthatnám meg a kutyámnak hogy fogja meg a rongyot,gumit amit adok neki.. nem érdekli.. ha nagyon felidegesítem akkor megfogja de 1 perc után elengedi és arrébb megy.. 1 éves Kan Amstaff!

2013. okt. 8. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Hát akkor így jártál! :)

Nekem is Amstaffjaim vannak,van amelyiket érdekli,megörül érte, van amelyik lese sz*rja!

2013. okt. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekli,akkor lényegében ennyi a dolog.Van akit nem érdekel.
2013. okt. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyenről még nem hallottam. Az enyém él-hal a rongyozásért. Bármikor már jön és hozza, és ha nem fogom meg, vagy nem figyelek rá, nyomja oda hozzám. És akkor jó nagyokat "harcolunk". A játék végén eldobom neki, de akkor már nem veszem el tőle, és olyan erővel rázza, hogy csak nézek. Majd fut vele pár tiszteletkört. (ja, rotiról van szó)
2013. okt. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Enyém lógni nem szeret de ha én tartóm a kötelet akkor szeret lógni:)
2013. okt. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De valahogy nem lehet megtanítani neki hogy rágja meg húzza?
2013. okt. 10. 16:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ha nem érdekli. Ez olyan mint pl. van pár kutya (nekem az előző ilyen volt) hajkurászta a galambokat. Persze sosem ment le a járdáról vagy ilyesmi, de mindig meghajtotta őket. A mostani kuty-ot megy egyáltalán nem érdekli. Fekszik a kertben fél méterre tőle ott ugrálnak a verebek vagy szarkák, de le sem tojja őket.

Valahogy biztos ki lehet hozni belőle, de nem 100%-an olyan lesz a dolog, mint amikor már kiskutya korától lelopja a ruhaszárítóról a ruhákat.

2013. okt. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor az nem amstaff :/ ,
2013. okt. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!