Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak folyika nyála és...

A kutyámnak folyika nyála és váladékozik a szeme, be van dagadva és nem eszik. Mi a baja?

Figyelt kérdés
keverék kutya. lehet mérgezés?
2013. okt. 9. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Az, hogy nem viszed orvoshoz.
2013. okt. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

lehet veszett is!

(ha nem volt beoltva...)

[link]

2013. okt. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
be lett oltva, és nem fogom ölbe cipelni a 30 kilós beteg kutyát, km-eken keresztül, közbe lehet hogy megdöglik, az állatorvos meg nem ér rá, csak késő délután
2013. okt. 9. 13:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

És akkor nem döglik meg ha otthon maradsz vele és nézed ahogy szenved...? Nekem is 30 kilós a kutyám, ha mérgezésre gyanakodnék taxi és állatkórház. Akármelyik, ha nincs addig keresek míg találok egy helyet ahol megvizsgálják. Lehet nem komoly, de a nyáladzás elég intő jel.

Miért gyanakszol mérgezésre? Van rá esély, vagy miért erre gondoltál elsőnek?

2013. okt. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Csak hogy felvilágosítsalak falun vagyunk és gyrek vagyok szóval semmit nem zudok tenni cdak megkeresni a körzeti állatorvos számát.

mérgezésre azért gyanakszok mert ez a legalapvetőbb meg a tünetei erre utalnak

2013. okt. 9. 13:38
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

.... annyira bírom ezeket a kérdéseket már nem az első mostanában, ha tök tehetetlen vagy akkor mit kérdezősködsz?


Azért mert folyik a nyála egyébként még sétálni tud mért kéne ölbe vinni?

2013. okt. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mit vártál, komolyan. Mondjuk azt, hogy tegyél a hátára egy Blikk-et meg egy dísztököt és majd attól meggyógyul? Ha még fényképet tennél fel lehetne valamit kezdeni, de folyik a nyála meg váladékozik a szeme... Milyen a váladék a szemében? Ki tudja nyitni? Mit jelent hogy be van dagadva? Mióta nem eszik? Csak a saját kajáját vagy nasi azért jöhet? Stb... Ha a kutyád beteg, akkor nem internetezni kell hanem orvoshoz vinni, akkor is ha gyerek vagy. Ha gyakorira tudsz kiírni kérdést, akkor már nem vagy óvodás, rád lett bízva egy állat, gondoskodj is róla míg veled van.

Esetleg szólj a szüleidnek, vagy hívogasd az állatorvost amíg fel nem veszi a telefont. Ha tud járni akkor meg vidd el szépen a rendelőbe a kiírt rendelési idő előtt negyed órával, hogy tuti ti legyetek az elsők.

Nem lecseszni akarlak ne ezen háborogj, egyszerűen sajnálom a kutyát mert ha szenved orvosi ellátásra van szüksége nem arra, hogy velünk vitatkozz.

2013. okt. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hivtunk két állatorvost de fél 4 előtt nem tudott jönni, azért ültem a géphez, végül kiderült hogy bélgyulladása van, és menni is alig tud, csak vánszorod egy-két lépést. nem eszik délelőtt óta, és nem is iszik, erőszakkal kell a szájába tömni valamit, úgyhogy nem lett volna egyszerű elcipelni a z orvoshoz, nem mindenki van olyan helyzetben, hogy most megfogom, és futok, haem megcsinálom amit tudok, de közbe kérdezek is, de nem olyan válaszokat várok, hogy az én hibám me gtmit tudom én, hanem hogy mit csináljak, mi lehet a baja stb.
2013. okt. 9. 17:01
 9/9 A kérdező kommentje:
a 2. komentet a tesóm irta, szóval nyugi. nem vagyok tök tehetetlen, csak nem jó nézni hogy szenved és azt hittem vlakinek lesz olyan ötlete amit én nem próbáltam.
2013. okt. 9. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!