Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Acanashop-nál ha regisztrálok,...

Acanashop-nál ha regisztrálok, ingyen házhoz viszik az 5 ezer alatti táptartót is?

Figyelt kérdés
[link]
2013. okt. 16. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Igen, de szerintem direkt úgy csinálták meg, hogy annyit kell szenvedni a kuponnal, hogy megérje kifizetni a szállítást...
2013. okt. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezt találtam:

Ingyenes szállítási kupon

Havonta egy alkalommal minden regisztrált felhasználónk beválthatja az Ingyenes Szállítási Kupont, amellyel lenullázhgatja az esetleges szállítási díjat. Az aktuális kupon weboldalunkon megtalálható, általában: INGYENXXYY, ahol az XX az évszám utolsó 2 számjegye, az YY pedig a hónap két számjegye, tehát pl. 2012 novemberében: INGYEN1211.

Ha eddig nem mert kipróbálni egy másik tápot kutyájának vagy cicájának, mert félt, ha nagy kiszerelést rendel, de az nem nyeri el kedvence ízlését és a "nyakán marad" a nagy zsák, viszont a 400 grammos változat a szállítási költség miatt irreálisan drága volt, most nyugodtan válogathat a kis kiszerelésű eledelek közül.

2013. okt. 16. 17:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy van, ahogy írod. Regisztrálsz, rendelsz.

A rendelési adatokat, amikor meg kell adni, van vmi olyasmi rész, hogy kuponkód..... ide kell beírni az aktuális kuponszámot (most októberre INGYEN1310).

De azért nézzél még körül, hátha van vmi apróság, amire még szükséged volna.

Én egy párszáz Ft-os bolhanyakörvet rendeltem egy szombati napon és kedden érkezett meg.

2013. okt. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!