Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtát ajánlanátok?...

Milyen fajtát ajánlanátok? Legyen okos, ugyanakkor ne kelljen vele külön sokat foglalkozni.

Figyelt kérdés
Szóval valamilyen lustább, nyugisabb fajta érdekelne.
2013. okt. 19. 19:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nincs olyan kutya, mivel ne kéne foglalkozni. Tanítani mindent kell.


Plüsskutya kell neked!

2013. okt. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Little red, te teljesen fogyatékos vagy?


Nem azt írtam, hogy egyáltalán nem akarok vele foglalkozni, hanem azt, hogy KÜLÖN SOKAT ne kelljen. Most francia bulldogom van, akit imádok, de két problémám van vele: 1: hogy beteges fajta, 2: nehezen és lassan tanul. Szoktam vele sétálni, játszani de nem fordítok rá külön napi 3-4 órákat, hanem "csak" velem van. Ha leülök, odabújik, velem alszik stb. Ha elmegyek kocsival, jön velem, tehát nem kell átszervezni az egész életemet, csak azért mert kutyám van.

2013. okt. 20. 11:42
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha nem foglalkozol vele külön, akkor hogy várod el tőle, hogy gyorsan tanuljon? Meg egyébként biztos vagy benne, hogy a kutya hibája a lassú tanulás, sőt, egyáltalán lassú tanulásról beszélünk, vagy tudja mit akarsz, csak az engedelmessége nem stimmel? A bully nem egy hülye kutya...
2013. okt. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Megint leírom, KÜLÖN SOKAT. Érted? Tehát nem egy border colliera vágyom, akivel ha nem mozgok és járok kutyasuliba napi 5 órában, meg van zakkanva és le sem lehet lőni, hanem egy nyugodt, de értelmes kutyára. Amúgy a francia bulldog nem a legértelmesebb fajta, mondom ezt úgy, hogy ő már nem az első bulldogom. Volt amelyikkel jártam kutyaiskolába, tanítottam, de sokkal lassabban ment neki, mint a többi kutyánknak. Ugyanez volt a szobatisztasággal is és nem csak nálam, ismeretségi körben is. Nem azt mondom, hogy semmire nem lehet megtanítani, de nem egy munkakutya típus, aki alig várja a következő feladatot és gyorsan tanul. Ettől függetlenül továbbra is az egyik kedvenc fajtám, csak szeretnék mellé egy másik kutyát, akit több mindenre meg lehet tanítani.
2013. okt. 20. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!