Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó állatorvos Budapesten?

Makaga kérdése:

Jó állatorvos Budapesten?

Figyelt kérdés
Most költöztünk a 9. kerületbe és lassan el kéne vinni a kutyánkat oltásra, meg van valami baj a lábával (izületi gyulladásra gyanakszunk), ismertek valami ténylegesen jó állatorvost a környéken, aki "jól" foglalkozik az állatokkal?:)

2013. okt. 21. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Pumukli állatklinika, Csepel. Traumás esetekben nagyon jók és vállalnak nyitvatartási időn kívül is akut eseteket. (Telefon, Gugli jó barát! Van rendes weboldaluk, árakkal, mindennel.) Ha hajlandó vagy hévezni egy kicsit. De van csepelen még egy nagyon jó állatorvos, a József Attila - Kolozsvári sarkon. Utóbbit nem tudom, működik e még, de vérprofik voltak, tizenöt évig hordtam oda a kutyáimat a doktornőhöz. Azért jobb Csepel, mint a belváros, mert a kertváros és az agglomeráció miatt rengeteg az állat, nagyon profik a dokik, óriási gyakorlattal.
2013. okt. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi is a Pumukliba járunk, pedig az állatorvosi egyetem mellett lakunk.

Ha sürgős, azonnali ellátásra szorulnak a kiskutyáim akkor persze átszaladok az egyetemre. ( Ilyen szerencsére ritkán volt.) És ha további kezelés szükséges, megyek Csepelre.

Minden oltást és egyéb kivizsgálást, fogkőleszedést a Pumukliban csináltatjuk.

2013. okt. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

[link]


a legjobb szakemberek, óriási tapasztalattal!

2013. okt. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi a Hungarovet állatkórházba járunk, budafokra a brassói utca 10/a-ba! nagyon kedvesek, és nem csak a kutyámat látták el, hanem engem is rengetek információval és olyan dolgokat is megtudtam tőlük amit máshol nem....én őket ajánlom!
2014. jan. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!