Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám folyton szart eszik....

A kutyám folyton szart eszik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy udvarunk van és minden szomszédnál van tömérdek macska és folyton hozzánk járnak szarni amit a kutyám meg is eszi. Nincs éheztetve yorki bichon mix. Mit tegyek hogy ne egye meg??
2013. okt. 21. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Mondjuk tartsd bent házban, mivel szobakutya ha nem tűnt volna fel.
2013. okt. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Tiltsd le.Csak a macskakakit eszi?? Vagy a sajátját is?


A macska elássa a kakiját,ezért nem hinném,hogy csak a macskakakit eszi meg.A saját ürülékét pedig általában azért fogyasztja el,mert rossz minőségű táppal van etetve,ami ugyanolyan ízletes végtermék formájában is,mint a tálban.Normális táp segíthet.


Plusz egy ekkora kutya miért van felügyelet nélkül a kertben?

2013. okt. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugye nem az udvaron tartjátok azt a kutyát? Egyébként ne engedd ki az udvarra (a sétáltatás nem az udvart jelenti) vagy előtte szedd össze a kakit.
2013. okt. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kertes házban lakók ezért BENT szokott lenni. Mindig 1 helyre kakil és azt felszedem tehát a sajátját nem tudja enni. Mivel kapar ezért kikaparja a macskaszart. :/
2013. okt. 21. 19:13
 5/7 A kérdező kommentje:
*lakok
2013. okt. 21. 19:13
 6/7 anonim ***** válasza:

A macska ürülékére is igaz,ami a kutyáéra.A cicák is rossz táppal vannak etetve,ezért eszi meg a kutya,mert ízletesnek érzi.


A macskákat nagyon nem lehet távol tartani...esetleg szedd össze a cicakakit is.Jobb ötletem nincs.

2013. okt. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is megette a macskáét és a másik kutyánkét is. A mi macskánk, amikor kiment lestem mikor kakil és összeszedtem. Egyébként simám kikaparja a macskaszart, hába kaparja be. Az én vizslám vak, és mégis megtalálja gyorsabban, mint én. Érdekes, magától leszokott róla
2013. okt. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!