Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki ajánlana nekem rendes...

Valaki ajánlana nekem rendes yorkie tenyésztőt budapesten?

Figyelt kérdés
először a neten nézegettem a hírdetéseket és nagyon olcsón találtam yorkie kölyköket amiket már el lehet vinni de nemrég olvastam, hogy ilyen internetes portálról semmiképp ne vegyek kutyát mert annyi baja lehet h sokkal drágább lesz a ráfizetés. szóval arra a 10-15évre ugye ameddig egy yorkie él én már normális kutyát szeretnék nem pedig egy olyat, ami állandóan betegeskedik meg gyenge az idegrendszere, műteni kell stb. még az éven nagyon fontos lenne nekem, hogy meglegyen a kutyám szóval kérem aki tud az segítsen.
2013. okt. 27. 15:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt jól tetted,mivel amik ilyen olcsók ezek szaporitóktól vannak,és ezek minőségtelenek.Én ajánlani tudom: [link]
2013. nov. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!