Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki milyen bullmasztiff-ot...

Ki milyen bullmasztiff-ot venne? Csíkosat vagy barnát fekete maszkkal?

Figyelt kérdés

2013. okt. 30. 08:57
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint én vagyok az egyetlen hülye,aki úgy vette meg,hogy nincs tk-ja....nem hiszem
2013. okt. 30. 10:37
 12/18 anonim ***** válasza:

BAkker a napokban "újságolta" a környékünkön lakó kutyás, hogy a jelenleg kölyök staffi-vagymifene - kutyáját - akit egy kisebbséginél lévő ciposdobozból vásárolt - pároztatni fogja....

Persze "szigorúan" csak az után miután 35 rugóért "vesz valami 0-ás (??)" törzskönyvet.......eszem megáll.

Mindezt azért, mert a környéken folyton dícsérik a kutyáját, hogy milyen szép, meg jó tartása van.....bakker azt sem tudom, hogy steffi, vagy pit.......szerintem ő sem:(


Mellékesen megjegyzem, hogy a kutyája olyan szinten kiszámíthatatlan, hogy ha meglátom bebújok a kapu alá....mindent ami mozog:(

2013. okt. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Igen, te vagy lassan az egyetlen.


Nem vicc amit mondok: ma már a 20ezres kutyánál is kérdezik a jövendőbeli "gazdik", h tk van-e, mert nekik kell.

2013. okt. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Na meg nem minden a tk. Hiába tk-sek a szülők. Szűrések kellenek, nem mellesleg azoknak a kutyáknak küllemben és jellemben is olyannak kell lenniük!! Nem véletlenül silányul el az összes fajta. Pont az ilyen szaporítók miatt!
2013. okt. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 sippara ***** válasza:
100%
Igen, hála az égnek lassan te vagy az egyetlen. Végre kezdik felfogni az emberek, hogy tk nélküli kutyát venni olyan (megint jövök a hülye hasonlataimmal :D), mintha eladnának neked egy autót gyanúsan olcsón,és megpróbálnák kidumálni, hogy háááát, nincsenek papírjai, nincs műszaki, nincs biztosítás, nincs SEMMI, de legalább van négy kereke és gurul.
2013. okt. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Aki kicsit is utánaolvas a fajtának, tudja, h a világháborúk után nagyon csekély példányszámban maradtak fenn és kiemelten oda kell figyelni az egészségügyi szűrésekre, különben nagyon megütheti a bokáját.
2013. okt. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Még jó.....hogy csak szívattalak....nincsen kutyám,csak macskám.... :D
2013. okt. 30. 12:24
 18/18 anonim ***** válasza:
79%
Hát hogyne...
2013. okt. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!