Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes alapfokú tanfolyamot...

Érdemes alapfokú tanfolyamot elvégezni a kutyámmal?

Figyelt kérdés
30 ezer ft . tükörsuli. K99 es vizsgát kap, az mit takar ? alapfokú tanfolyamra lesz egy engedelmes kutyám ? akit bárhonnét visszahívhatok ? köszönöm szépen a segítséget!
2013. okt. 31. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Frissen alapfokon végzett kutya/gazdi páros vagyunk.

Ne úgy képzeld el a sulit, hogy beviszel egy szeleburdi kutyát és kijössz egy full extrás, füttyszóra ugró kutyával. Alapdolgokat: ül, fekszik, helyben maradás, sétáltatási pórázfegyelem, lábnál követés. Természetesen a behívást is gyakoroljátok. Nagyon fontos: itt a gazdit tanítják, hogyan bánjon a kutyájával. Fantasztikusak, mi most nyomjuk a középfokot.

2013. okt. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem önmagában az alapfok kevés. Legalább is a legtöbb embernek kevés. Arra mindenképpen kevés, amit te a kérdésed alapján vársz tőle. Nekünk kellett a középfok is, hogy valóban hasznos tudásra tegyünk szert. Szerintem készülj úgy, hogy elvégzed a középfokot is! Anélkül szerintem pénzkidobás az alapfok. (Habár olyan szempontból nem pénzkidobás, hogy az ottani élmények motiválnak a középfok elvégzésére is.) Úgy látom vidéki vagy, így még a két tanfolyam ára együtt se olyan vészes, mintha fővárosi lennél.
2013. okt. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát most pénzügyileg nem állok jól. azt lehet ,hogy most lerakom az alapfokút és majd jövőre a középfokút ? mert olvasom ,hogy középfokúra feltétel az alapfok. köszönöm!
2013. okt. 31. 21:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Idén már nem is tudnád mindkettőt, hiszen időben se férne bele.
2013. okt. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!