Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy. Kutyat panelba...

Szeretnék egy. Kutyat panelba ami nem kistestu. Gondolkottam a golden retrieveren, csak nem tudom hogy mennyire eszik sokat. Milyen aranyos, játékos inkább középtestű kutya van?

Figyelt kérdés

2013. nov. 1. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert sokat eszik, szerintem választhatod :) A corgi lehet, hogy inkább kicsi, de választhatod, nagyon aranyos és játékos. Egyébként: bobtail, boxer, csau csau, óriás schnauzer. Hirtelen ezek jutnak eszembe. Husky is nagyon aranyos, de az nem annyira panel. Egyébként ha panelban tartod, biztosíts a kutyádnak legalább napi 4 óra aktív mozgást! Különben nem bír magával.
2013. nov. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Ha a golden sokat eszik,akkor nyilván kisebb testű kutyában kellene gondolkodni.

De ha már a kaján is spórolsz,vagy az már sok,akkor az oltások és maga a megvételre miből lesz pénzed?


Egy fajtatiszta kutya 80-100 ezertől indul..

2013. nov. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

84%, hosszútávon rengeteg pénzbeli különbséget jelent a kutya mérete, úgyhogy nem kötelező ennyire okoskodni, én örülök, hogy a kérdező ezt is figyelembeveszi, és nem kezd el tömni egy 50 kilós kutyát chappivel, mert másra nem futja.


a kistestű keverék kutyámra ebben a hónapban költöttem el 80ezer forintot, pedig csak 15 kg. ha nagy állat lenne, a műtétek ára megcsapta volna tán a 120 ezret is. de legalább futotta, és tud enni prémium, gabonamentes tápot. sokat filóztam 2. kutyán, de annak ellenére, hogy nem vagyok csóró, nem mernék nagytestű kutyát venni, mert ÓRIÁSI a különbség. ez még egyáltalán nem minősíti a kérdezőt.


tudom, mire megy ez ki, szűrni kell az idióta kutyatartókat, de fel kell ismerni a felelősségteljesebbeket is, mert amúgy mindenki utálni fogja ezt a kutyarészleget itt a gyiken, mert mindig mindenki leoltja a másikat, és a létező legrosszabbat feltételezi.

2013. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az etetés legyen a legkisebb gondod. Kutyus ára, oltások, felszerelés, esetleges orvosi kiadások. Gondold át mennyit tudsz foglalkozni a leendő társaddal, és vérmérsékletedtől függően válassz.
2013. nov. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pont ezért írtam a kistestű kutyát,mert az nem eszik annyit.Ezzel az első válaszolóra céloztam,hogy egy boxer,csau-csau meg amiket írt,nagy testűek,ráadásul a csau csau egy méregdrága fajta.


Ha a kérdező a táp miatt aggódik egy nagytestű kutyánál,akkor 2-300 ezret nem fog kipengetni egy csaucsaura.


De egy kisebb-közepes termetű kutyával,nyilván megússza olcsóbban,meg nem kell elfelejteni,hogy léteznek menhelyek is,nem kell mindenkinek fajtatiszta kutyát venni,főleg,ha nincs rá pénze.

2013. nov. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolkottá'?
2013. nov. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Akkor kisebbek:angol cocker spániel, beagle (mondjuk ő hangos), bullterrier, foxterrier, jagd terrier, közép shnauzer, westie
2013. nov. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én beleszeretős lennék a helyedben, elmennék menhelyekre és kinéznék magamnak egy kutyust...nagyon jó kis mixek jöhetnek össze, és fele olyan kényesek mint a fajtatiszták:)
2013. nov. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!