Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit ér egy yorki kutyus?

Mennyit ér egy yorki kutyus?

Figyelt kérdés
Fedeztettem yorki kutyusomat (pároztatás előtt volt szűrés, mind két kutya törzskönyves) és abban egyeztünk meg az anya kutyával hogy két kiskutya az ár + 6.000 forint. Nem tudom hogy mennyiért tudnám őket árulni, mert már írtam valakinek, hogy 40.000ért odaadnám, de csak lehurrogtak hogy biztos rossz minőségű. Azért gondoltam először 40.000re mert nem a kutyusok árából szeretném megvenni a havi enni valóm, van arra külön pénzem mint mindenkinek. Ezért kérem a segítségeteket, hogy akkor ennyi legyen 80.000 vagy 100.000? Minőségi kiskutyák, jó vérmérsékletűek játékosak és nagyon szépek. Ti mennyiért adnátok el egy ilyen kutyuskát? (egy szuka egy kan)

2013. nov. 2. 19:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
54%

Semennyiert.

Ne legyel otthoni hazi szaporito, van eleg kidobott, sintertelepen, menhelyen sinylodo kutya.

Raadasul az anya kutyat is megviseli az allando elletes.

Ne csinald.

2013. nov. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
54%

Törzskönyv nélkül semennyit se ér. Kár volt szaporítani!

Pontosan mire szűrettetek?

2013. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
egy törzskönyves, minimum tenyészszemlés, Patella ficamra és Perthes kórra szűrt kutya ára kb 80-100 ezer....egy ennél minőségibb kölyök 100 tól felfele
2013. nov. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%
Áttol, még hogy mindkét szülőnek törzskönyve van, a kölyök nem lesz SE jó minőségű, SE törzskönyves.
2013. nov. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
ha a kölyöknek nincs tk-ja akkor semennyit... bár ha expresszen vagy hasonlón hirdeted akkor biztos találsz rá egy két hülyét 40 ezerért..
2013. nov. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%

Látom,csak elbizonytalanított amit írtam.


Amíg nincs tenyészcélod,csak kellenek kutyák,mert...nem tudom,ezt csak te tudod,hogy minek is kellenek kutyák..?


Addig ez szaporítás,és nem a fajta nemesítése.

2013. nov. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 sippara ***** válasza:
59%

Na... kezdjük ott, hogy érthetetlen kapásból az első mondatod. Fedeztetted a kutyádat, és X-ben egyeztetek meg az anya kutyával? Ez alapján A) a kutyád (az anya kutya, akit fedeztettél) tud beszélni, és eszerint állapodtatok meg, vagy B) saját magaddal állapodtál meg ennyiben - ezt megint nem érteném.

Jó, persze nyilván nem vagyok hülye, csak tűnjön már fel, hogy még csak annyira sem értesz a dologhoz, hogy érthetően meg tudd fogalmazni a kérdésed - pedig csak EGY szakkifejezést kellett volna helyesen használni.


Az a helyzet,hogy ez így még mindig csak szaporításnak hangzik, a szépség abszolút relatív, és nem, hogy te, de még egy hivatásos küllembíró sem mondja meg ennyi idősen a kölykökről, hogy szépek lesznek-e, tenyészcél gondolom kb. annyi, mint a hozzáértés, ha mindezek tetejébe még törzskönyve sincs a kicsiknek, akkor épp annyit érnek a piacon, mint bármelyik keverék alom: semennyit. Esetleg az oltások és a chip árát.

2013. nov. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
mi az hogy semennyit? igen a kölyköknek van törzskönyve, és mi az hogy otthoni szaporító? meg állandóan elletve van? tudjátok ti mit beszéltek? ismeritek a kutyám és engem? lett kölykük mert ismerősömmel úgy beszéltük meg mert megkérdeztem, és képzeljétek, 5 kutyusból 3 családba marad. és én amiket én kaptam eladnám, mert egy kutyának van elég hely, de nem luxus lakosztályba lakom, (2 szoba + fél) hogy minden szegletben legyen egy yorki. és tudtommal az nem szaporítás, hogy ha egyszeri alkalommal pároztattuk őket. az volt a kérdés hogy szerintetek mennyit ér? és köszönöm az egyik válaszolónak hála megtudtam mennyi. így nem vagyok kíváncsi a szaporítós baromságaitokra. (és nem elgondolkodtattál kedves utolsó, hanem nem volt időm válaszolni)
2013. nov. 2. 20:33
 9/24 anonim ***** válasza:
50%

hivatásos tenyésztő vagy?

nem.

akkor bizony egy elletés is szaporítás.

2013. nov. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
96%
az expresszes válaszomhoz meg annyit tennék még hozzá, hogy nézz fel egy ilyen oldalra hány yorki kiskutyát árulnak.. ;)
2013. nov. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!