Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek miért van ez?

Szerintetek miért van ez?

Figyelt kérdés

Van egy gyönyörű, kiállítási minőségű vörös kisspitz szukám, a drága most 11 hónapos. Gyakran viszem póráz nélkül pl. parkban, ahol nem járnak autók.

Ha elkóborol, az max 5-6 méter, utána, ha megnézte amit akart, rögtön jön vissza. Nagyon jól nevelt, láb mellett gyönyörűen jön, letiltás bármiről megy, jól behívható.


Ezzel szembe a nagy kutyát tartók garantált, hogy rossz szemmel néznek rám, valószínűleg a kutyám miatt. Szerintetek miért utálnak azért, mert van egy jól nevelt, kistermetű kutyám?


2013. nov. 4. 15:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Előítélet.

Nekem két amstaffom van, és utálnak miattuk a lakótelepen, mondván, hogy két ilyen vadállatot csak szájkosárban tarthatok.Mondták már azt is, hogy miért nem hozom ki őket bódult (!!!!!) állapotban, mert olyan csúnyán néznek. :D

Nem bántanak senkit, imádják a kutyákat, embereket, mindent.Pórázon viszem őket, nem szeretem hallani az ordítást, hogy fel fognak jelenteni...

2013. nov. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Doom: jesszus...

én szeretem a nagy kutyákat.

2013. nov. 5. 19:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!