Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet húzóhámot venni?

Hol lehet húzóhámot venni?

Figyelt kérdés
Nem találok Románia környékén semmilyen húzóhámot, vagy olyan webes áruházat amelyikben lehetne kapni.

2013. nov. 6. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Szánhúzó kutyának kellene?
2013. nov. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ja és bikejöringre kellene...
2013. nov. 6. 15:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, itt nézz körül, lehet rendelni, igaz ő pont magyarországi viszonteladó, de a hámokat és felszereléseket Romániában gyártják, nekik is ott az elérhetőségük! Nagyon jó minőségűek a termékek, én csak ajánlani tudom.

[link]

2013. nov. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Keresd fel őt, szuper hámokat készít!

Megadott méretek alapján szerintem a postázás sem lehet gond :)

[link]

2013. nov. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Náluk már érdeklődtem... A vagusos hámok nagyon drágába kerülnek, a másik pedig mondta, hogy csak magyarországi rendeléseket tud felvenni:(

Esetleg valahol máshol?

2013. nov. 7. 17:23
 6/8 anonim ***** válasza:
a vagus bringás hámok asszem 500ft-tal kerülnek többe, mint az inuihei... de ahogy gondolod.
2013. nov. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megint első vagyok, érdeklődtél már a musher hámok készítőjénél is vagy csak a magyarországi viszonteladónál?

Itt van a készítő:

"További felszerelések/információ kapcsán érdeklődni a felszerelések készítőjénél:

Both Lászlónál: e-mail: laszloboth@yahoo.com telefon: +40 740 021856

www.musher.eu"

2013. nov. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagusos hámmal nagyon nagyon elégedett vagyok, nekünk is olyan van. Itt van róla egy kép a kutyámmal: [link] A többit, amit itt ajánlottak, azt nem ismerem.
2013. nov. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!