Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyus lehet ez?

Milyen fajta kutyus lehet ez?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Örökbe szeretnénk fogadni, de nem tudjuk, hogy milyen fajta. Utána szeretnénk nézni, hogy milyen szükségletei vannak egy ilyen fajtának.



2013. nov. 10. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Westi és Tacskó keverék esetleg
2013. nov. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem tudnám,hogy biztos nincs benne,azt mondanám hogy soft coated wheaten terrier.
2013. nov. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
biztos valami terrier
2013. nov. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azoktól kérdezd, akiktől örökbe szeretnéd fogadni. Ők ismerik a kutyát, látják életben, hogy milyen. Akár meg is lehet éppen nyírva is.
2013. nov. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a soft coated az nagy testű, és elég ritka fajta, úgyhogy kizárt, hogy legyen benne.
2013. nov. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem valami bichon féle tuti van benne a fejéről ítélem és talán tacsi
2013. nov. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy írtam,hogy tudom hogy nincs benne.De a soft coated wheater terriert ha kisebbel keverik,miért ne lehetne ilyen?
2013. nov. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért nem valószínű hogy az, mert tényleg ritka fajta, főleg Magyarországon. Mellesleg egy bánya bejáratánál találták, szóval nem hinném, hogy egy ritka, "nemesebb" faj leszármazottja lenne... Inkább valami hétköznapibb
2013. nov. 10. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!