Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen a neve?

Mi legyen a neve?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy szeretem a kutyákat de már jó sok minden össze van gyújtve róluk.Tehát nem nagyon érdemes belekezdeni.De én arra gondoltam hogy egy olyan blogot csinálok amin hetnte 2-3x felteszek egy-egy faj jellemzőit és közben rengeteg képet :). Tehát lehetne nézni a sok kutyus képét közben szert tehetnénk egy kis tudásra is a a tartására. Ezt elhatároztam. Max. csak segíthettek benne de el nem tántoríthattok ! :D


Kedvenc fajtáim: Kuvasz,Mudi :) Kuvasz jelenleg is van Mudi pedig 2 éve hunyt el :(


Na de mi legyen az oldal címe?



2013. nov. 11. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Hatezerötszáznegyvenhetedik Cél Nélküli Kutyás Weboldal.
2013. nov. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
trololololololo....tudsz normálisan válaszolni? ha nem nem muszáj ide írni
2013. nov. 11. 17:00
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Fajtadagoló, szerintem mókás és tényleg így beadagolod a fajta leírásokat.:)
2013. nov. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó, ez jó :D
2013. nov. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Két gond van: 1. a kutyáról, mint fajról akarsz írni, vagy a kutyafajtákról?? Nem mindegy.


2. szerintem nem értesz hozzá annyira, hogy minden fajtáról jellemzőt írj, olyat, amik igazak is. Sokan próbálkoztak már ezzel, sok baromság is született belőle, fajtára nem igaz jellemzések, stb.


Az oldal címe? Inkább ne jöjjön létre az oldal.

2013. nov. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Vannak más oldalak és van 3 könyvem is.


"Ne jöjjön létre az oldal."


Mondtam hogy nem érdekelnek az ilyen hsz.-ek ;)

2013. nov. 11. 17:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Legyen a neve pl. Kutyaól. Szerintem jó ötlet, csak valami újat is tegyél bele, ami egy kicsit különlegessé teszi pl. egy-egy kép alatt a gazdi személyesen írt sorai az adott egyedről--ez a személyesség hiányzik sokszor a fajtaleírásokból. Sok sikert!
2013. nov. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na mivel normális választ nem fogok sokat kapni (eddig 2 kaptam) megcsináltam a Kutyaól című blogot.


[link]


Ha nem tetszik ne olvasd

2013. nov. 11. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!