Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szuka kutya párzik ha ki...

Zacky kérdése:

A szuka kutya párzik ha ki van ivartalanítva?

Figyelt kérdés
Az-az ha a hím rámászik párosodás szándékából engedi?

2013. nov. 11. 21:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
39%
Legalább vicces lenne
2013. nov. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
csak érdekel h a szuka kutyám hajlandó így is kielégíteni e a hím kutyust :)
2013. nov. 11. 21:40
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Persze. Meg amúgy is azért párzanak, hogy kielégítsék egymást...


Most komolyan ennyire hülye vagy??

2013. nov. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Baszk1 nem vagyok állat orvos honnan tudtam vna..... Mellesleg ez a topik azért van h segítsenek nem h elküldjenek az anyámba 1 egyszerü kérdésért... xĐ
2013. nov. 11. 21:44
 5/12 anonim válasza:
94%

Az emberen kívül a majmok, és a bálnák azok, akik az élvezetért is szexelnek. A többi állatnak csak ösztönös fajfenntartás. Majmoknál figyelték meg a tudósok, hogy táplálékért fejében szeretkeztek a nőstények a hímekkel, a bálnáknál nem tudom hogyan bizonyították.

Kutyák is ilyen szempontból ösztönlények, tehát nem nézné jó szemmel egy ivartalanított szuka, ha meg akarnák rontani.

2013. nov. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
A Szerelem, szex kategória az emberekre van kitalálva, ha nem tűnt volna fel.
2013. nov. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És hova írtam volna ? Állatok? Ez a téma elmélatileg szexuális mindegy h állati v emberi sztem... am köszi a válaszokat :) lehet vhogy zárni ezt a topikot?
2013. nov. 11. 21:57
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A szuka kutya kb. 3-5 napig engedi magára a kant, amikor éppen felvevős. Ezen időszakon kívül lezavarja magáról, sőt a kanok nem is próbálkoznak olyan szukával, amelyik nem tüzel. Márpedig az ivartalanított szuka nem tüzel.
2013. nov. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :)
2013. nov. 11. 22:14
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ivartalanítva van a szukám,mégis tüzeléskor mennek rá a kanok,elég látványosan.Az,hogy mi lenne a vége,nem tudom,mivel a kutyám simán benne van,de mindig lezavarom róla a lovagokat.Ez a viselkedés viszont nem jellemző úgy általában,mert töbnyire elzavarják a szukák a próbálkozó kanokat,ha már ivartalanítva vannak,vagy nem pont a tüzelés bizonyos időszakában ill.akkor is,ha nem szimpatikus neki a kan.
2013. nov. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!