Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy bolognese kutya mennyi...

Egy bolognese kutya mennyi sétáltatást igényel?

Figyelt kérdés
Hány perc, hányszor, naponta, 2 naponta?

2013. nov. 12. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden fajta kutyát minden nap kell sétáltatni, ha csak nem kertes házban élsz, de még akkor is ajánlott.

2 naponta? Te szent ég, szegény kutyus!!


Ha normális kutyatartó vagy, akkor minimum naponta 2-szer, reggel és este.

2013. nov. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kertes ház esetén naponta egy nagy, játszós, ismerkedős séta.

Lakás esetén napi 3 séta, ebből egy szintén egy nagyobb, a másik kettő lehet csak gyors egészségügyi.

Ez a minimum, amire minden kutyának szüksége van.

2013. nov. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

naponta 2 x minimum 20-30 perc gyors ,erőteljes séta !

minden másnap 2 X 10 perc futás !

wc-re kivinni elég napi 6-8-10 x .

kb : 3 óránként .

a sétán kívül kell neki enni és inni is. a kenyér,és a sör nem jó!

kapható a boltba kutyatáp nevű kutyaeledel. egy ekkora kutyának napi 1 bögre táp kell.

víz napi 2 -3 dl . minden nap friss.

nem árt ,ha be is van oltva ,különböző betegségek ellen.

lehet még olyant is csinálni vele,hogy nevelgeted, tanítgatod. vannak olyan különleges kutyák akik még a beszédet is értik így ,ha rászólsz . ül ,akkor a kutya leül, meg olyan ,hogy fekszik és a kutya le is fekszik. tehát értik a beszédet!

és van még sok ilyen csodálatos dolog amit ezek az állatok értenek. te érted ??

2013. nov. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen értem 3. Válaszoló. És ezeket már tudja, mert jár kutyaiskolába. Amúgy kertesházba lakunk, és 12 vok, enyém a kutya. Én foglalkozok vele, én tanítom, és mindden egészségügyi dolgok megvannak neki. Az oltások is. Csak azt nem tudtam, hogy hányszor kell sétáltatni. Amúgy eleg sokat van kinnt az udvaron.
2013. nov. 13. 22:14
 5/5 anonim ***** válasza:
ügyes vagy . biztos nagyon szeret a kutyád :) tudod, a legjobb,ha minél többet sétálsz vele ! ha lehet anyu,vagy apu ,vagy a nagyobb tesó is menjen veled, legalább is az elején . de a séta nagyon fontos , a MINDENNAPI SÉTA !! ügyes vagy !!
2013. nov. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!