Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Flexivet, Nutradyl, vagy...

Flexivet, Nutradyl, vagy Arthromed porcerősítő tabletta?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánlanátok? Melyik a legnépszerűbb?

2013. nov. 14. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a Nutradyl vált be az idős kutyánknál akinek kikopott a csípője. Rá sem bírt állni, de nem kellett neki egy doboz és mintha kicserélték volna.
2013. nov. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nemtudom. Viszont hadd linkeljek még két terméket:


[link]


vs


[link]


Ezek közül melyik a jobb, mi a különbség?

Az árát ne nézzétek, csak magát a terméket.

2013. nov. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
mi 60 db-os Arthormedet vettünk a 7 hónapos kutyusnak fájlalta a lábait a gyors növés miatt 2 hete szedi (dupla adagot azaz 2 szemet)azóta kutya baja :) most már sak napi 1 kell neki
2013. nov. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
GF-600! a legjobb cucc szerintem ami jó akár sportoló kutyának ízület és csontvédelemre, vagy idős, esetleg diszpláziás kutyának, csak ajánlani tudom.
2013. nov. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket. Közepes testű a kutyám, és még csak 1,5 éves, de azért gondoltam porcerősítőre, mert néha megremegnek a mellső lábai sétánál, amikor megáll kicsit. Még mindig várom a tanácsokat, javaslatokat, köszönöm:)
2013. nov. 14. 19:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Én kikérném az orvos véleményét,hogy a TE kutyádnak melyik lehet a legjobb.
2013. nov. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4. vagyok megint.

Azért csak meg kéne néznie egy dokinak, hogy mitől remeg egy másfél éves kutya lába, mielőtt elkezded táplálék-kiegészítővel etetni.

2013. nov. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!