Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok ilyen videót ajánlani?

Tudnátok ilyen videót ajánlani?

Figyelt kérdés

Hello. Olyan videót keresnék, amin veszett kutya látható. vagy bármilyen veszett állat.

Azért szeretnék ilyet látni, mert jó lenne tudni, hogy hogy képzeljek el egy veszett állatot, mind kinézetileg, mind viselkedésileg.

Esetleg angolul nem tudjátok, hogy hogy van?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2013. nov. 14. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Angolul a veszett kutya mad dog, orvosi kifejezéssel pedig rabid, a veszettség a rabies.


Beírod a youtube-ra, hogy rabid dog, elég sokat kiad.

2013. nov. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amúgy itt egy érdekes videó, ez az emberi veszettséget mutatja be. http://www.youtube.com/watch?v=-moG6JDmJdc


Úgyhogy csókoltatom azokat, akik a veszettség elleni védőoltást ritkítani akarják, talán olyan szomszédokkal, mint Románia (ahol még lepra is van!) meg Ukrajna, talán nem kéne.

2013. nov. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

a mad-et tudtam, de valami hülye együttest adott ki folyton. a rabod-ot nem, azt meg is nézem rögtön, köszönöm.

Az emberes videót is köszönöm, meg nézem azt is mindjárt, bár remélem egyszer se fogok vele találkozni se állat, se ember esetében...

Amúgy nem tudom minek akarják ritkítani, az az évi 3000 ft szerintem senkit se vág földhöz. Én minden évben kombináltat is adatok a kutyának, mert biztos, ami tuti...(nem tudom, hogy milyen kombinált, a doki ajánlotta, és én meg elviszem a kutyát oltatni)

Köszi a válaszokat.

2013. nov. 14. 20:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Elvileg amiatt akarják ritkítani, mert káros az állatra a sok oltóanyag és fölösleges, meg Németországban csak 3 évente kell adni. Hja, de Németországnak nem Ukrajna meg Románia a szomszédai, ezt elfelejtik.
2013. nov. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem nagyon találok veszett kutyás videókat...:/

rabid dogs címszó alatt, sok hülyeség van feltöltve, aminek köze sincs a veszettséghez...Youtube-n már a 10. oldalon járok, de eddig csak egy veszett mosómedvét találtam, meg egy rendelőben egy veszett kutyát, amiből sok nem látszik.

2013. nov. 14. 21:02
 6/6 A kérdező kommentje:
már találtam..:)
2013. nov. 14. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!