Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti milyen fajta kutyat ajanlan...

Ti milyen fajta kutyat ajanlanatok nekem?

Figyelt kérdés
Egy kozep-nagy termetu kutya lenne nekem jo meg tudnam vinni futatni es nem lenne egyedul otthon mert mindig van valaki nalunk de igazabol en foglalkoznek vele a legtobbet igy ne legyen baj amnikor el megyek otthon-rol par orara (persze ezt nagy korra ertem mert mikor kicsik tudom hogy ott kell legyek allandoan) es lehessen kint tartani igazabol nem igazan lenne kint estere mert akkor be zarnam persze kutyaollal es ki belelve a pajtank-ba.Ha meg azt gondoljatok hogy el felejtettem valamit vagy akkartok valamit meg meg tudni hogy jobban meg tudjatok talalni akkor kerdezetek. Elore is koszonom.
2013. nov. 18. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ajánlom neked a pumit,mudit remek társak :)
2013. nov. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, elfelejtettem leírni,hogy menj és nézz szét egy menhelyen,mert ott 100% hogy megtalálod azt a társat akit keresel.:)
2013. nov. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ok koszi
2013. nov. 18. 19:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nézz szét egy menhelyen!:)
2013. nov. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem neked a németjuhász lenne a megfelelő kutya. Szeret udvaron lenni, sétálni, futni. Kutyák közül az egyik leghűségesebb (bár mind az). Jó házőrző de játékos is. Szerintem minden szempontból megfelelő. :)
2013. nov. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!