Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A shar pei nagy-vagy közepes...

A shar pei nagy-vagy közepes testű kutyának számít? Az enyém marmagassága 55 cm,35 kg.

Figyelt kérdés
2013. nov. 18. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Közepesnek.
2013. nov. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Attól függ táphoz kell?


Nagy...

2013. nov. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ilyen magassághoz sok ez a súly. Egyébként közepes méret.
2013. nov. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem táphoz kell, Barf-on van. :) Csak szerintem is közepes, de sokan meg egyből azt mondják hogy mennyire nagy, itt a környéken sok a szobacirkáló és mindenki egyből megijed, pedig nem olyan vészesen nagy.

35 kilót csak kb. mondtam, 33 volt ivartalanításkor, bár lehet azóta inkább fogyott és csak 30. Nem nagyon tudom megemelni és mérlegre állni vele, de itt egy kép:

[link]

Tudom nem a legjobb, de szerintetek? Azért azt meg lehet állapítani róla, hogy elhízott-e, vagy szükséges-e némi fogyókúra. Doki szerint mondjuk nem mert csupa izom és én is így látom, de kíváncsi vagyok ti mit gondoltok.

Köszönöm! :)

2013. nov. 18. 21:33
 5/10 A kérdező kommentje:
A kép amúgy a szemműtétje utáni varratszedés után készült 2 nappal, azért olyan szegénykémnek, nem én bántottam! :D
2013. nov. 18. 21:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Közepes méretű.
2013. nov. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy picit én még szálkásítanám, de mondjuk nekem staffim van, talán ezért ez a mániám :) Amúgy nagyon szép kutymorgó, és igen, közepes testű.
2013. nov. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szép kutyus :)

Ő közepes közel sincs egy nagy testűhöz pl.: Kaukázusi, Dán dog stb...

2013. nov. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A kaukázusi, német dog, stb. az óriás testűek közé tartozik.

Nagytestűek a rottweiler, a németjuhász, a kuvasz, stb...

2013. nov. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi is barfozunk, vagy inkább prey- szép a kutya és a színei is! Ritka. Kár, hogy a hám sokat takar, de semmiképp nem elhízott.
2013. nov. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!