Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális az ilyen? (Kutyahirde...

Normális az ilyen? (Kutyahirdetés)

Figyelt kérdés

[link]


Ezen a hirdetésen teljesen kiakadtam. Tele van a net ilyesmikkel. Undorító.



2013. nov. 20. 20:19
1 2
 11/15 Akiteki ***** válasza:
Nekem is eszembe jutott, de ez csak véletlen, mert azt írja, hogy huskyt akar. Azt sem tudja, hogy néz ki. :(
2013. nov. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mennyi de mennyi ilyen van. Én az "ÉRTELMES dologra cserélném" hirdetéseken szoktam kiakadni...
2013. nov. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm ugyanilyen spánielt cserélt Converse cipőre. Azt hittem megfojtom, de már nem tudtam mit csinálni, megtörtént az üzlet, a kutyáról azóta semmit sem tudni, szerintem agyon elletik egy pince mélyén. Aztán vett egy másik ugyanolyan spánielt, merthogy kicsinek olyan cuki, de szerintem ha megunja akkor ezt is elcseréli. Kérdeztük is, hogy mivan kell egy új Converse? Néha szégyellem milyen "embereket" ismerek.
2013. nov. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
úristen ez nagyon gáz.... nem szoktam rosszat kívánni senkinek de az ilyen megérdemelné hogy kutyaként szülessen újjá és ilyen gazda jusson neki mint amilyen ő volt
2013. nov. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ezeknek én is csak a legrosszabbat kívánom. Sajnálom hogy sokszor a kutya tehetetlen.
2013. nov. 23. 20:47
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!